LEBRONE, ŠTA URADI OVO? Amerikanac hteo da ponizi Jokića i drugove, pa se propisno obrukao (VIDEO)

Za razliku od prvog meča finala Zapada, kada je Denver već na startu uspostavio kontrolu, Los Anđeles Lejkersi su na početku drugog ušli sa boljm energijom.

Tako su već posle par minuta druge deonice imali vođstvo od 40:32 koje je moglo da bude i dvocifreno, po prvi put, da se Lebron Džejms nije obrukao.

Imali su Lejkersi kontranapad posle sjajne odbrane, Lebron je bio sam i krenuo je na zakucavanje iza leđa, hteo je da ponizi domaćina, ali mu je potom ispala lopta. Naravno, usledilo je oduševljenje domaćih navijača i odmah tajm-aut gostiju.

NEMA ŠALE SA JOKIĆEM Lebron hteo da prevari Srbina, pa momentalno zažalio (VIDEO)

Lebron je na kraju utakmicu završio sa 22 poena, 10 asistencija i devet skokova, ali je promašio i zicer u psolednjem minutu posle kog se Denver izvukao i slavio rezultatom 108:103.

Podsetimo, Jokić je na tom meču ostvario novi, istorijski, tripl-dabl.