JOKIĆ UPRKOS UBEDLJIVOJ PARTIJI, SMIRUJE SITUACIJU Ne trebaju nam buka i pažnja

Jokić je postigao 39 poena, od čega 26 u drugom poluvremenu, uz 16 skokova i 5 asistencija.

Vrlo neizvestan meč Nagetsi su prelomili u poslednjih desetak minuta serijom 25:10.

-Nijedan tim nije šutirao dobro. Mnogo teška utakmica, ali uspeli smo da pobedimo i to je najvažnije. Pronašli smo način, posebno je u poslednjoj četvrtini odbrana bila neverovatna. Pogađali smo šuteve iz kontakta i to je recept kako treba da igramo - rekao je Jokić.

JOKIĆ SE IGRAO SA FINIKSOM "Džokerova" epska partija, Denver na dve pobede od finala Zapada (VIDEO)

Jokić nije imao nijednu asistenciju u prvoj četvrtini, da bi u nastavku počeo lakše da pronalazi saigrače.

-Ne razmišljam o tome. Ako vidim slobodnog igrača dodaću loptu, ako imam otvoren šut – šutiraću. O tome ne treba razmišljati, već samo pokušavati da poentiraš i uradiš sve što je potrebno da dobiješ utakmicu.

Njegovi saigrači su istakli pred seriju da je Jokić gladan uspeha, a nakon prvog meča sa Sansima da je još gladniji.

-Znamo šta želimo da ostvarimo. Nisu nam potrebni buka i pažnja, znamo da je samo do nas i tako pristupamo svakoj utakmici - zaključio je Jokić.

Treći meč serije, prvi od dva u Finiksu, igra se u subotu ujutru od 4 časa po našem vremenu.