PA POSLE NEKA KAŽU DA NIJE MVP! Nikola Jokić razbio Pelikanse, novi tripl-dabl moćnog Srbina! (VIDEO)

Košarkaši Denver Nagetsa savladali su Nju Orleans Pelikanse u noći između petka i subote sa 116:105 na gostovanju. Još jednu sjajnu utakmicu imao je naš reprezentativac Nikola Jokić.

TO, SRBINE! Jokić čuo velike vesti, zbog ovoga cela nacija neće spavati!

Nagetsi su pre svega zahvaljujući odličnoj igri u drugom poluvremenu uspeli da upišu jako bitnu pobedu u borbi za što bolje mesto u plej-ofu. Pobednik je rešen sredinom treće deonice.

Vodio je domaćin do 30. minuta, ali onda kreće mnogo bolja igra gostiju iz Kolorada. Maestralni Jokić predvodio je svoj tim i najzaslužniji je za četvrti vezani trijumf Denvera.

Srbin je ostvario novi tripl-dabl učinak sa 29 poena, 13 skokova i 10 asistencija. Pratio ga je Aron Gordon sa 20. Kod Pelikansa Džons je ubacio 19, dok je Aleksander Voker dodao 18 poena.