KK Crvena zvezda
KK Crvena zvezda
KK Crvena zvezda

KK Crvena zvezda

KK Crvena zvezda, Foto: KK Crvena zvezda

Košarkaši Crvene zvezde odradili su danas prvi trening u hali “Aleksandar Nikolić” posle dvomesečne pauze zbog pandemije koronavirusa. Crveno-beli su posle sedmodnevnog boravka na otvorenim terenima na Malom Kalemegdanu, počeli da treniraju "Pioniru", gde su poslednji trening imali 11. marta pred put u Madrid na utakmicu Evrolige sa Realom, koja nije odigrana zbog proglašenja pandemija virusa Kovid-19.

Kako je saopšteno na klupskom sajtu, trener Dragan Šakota obavio je inicijalni trening u trajanju od 90 minuta uz poštovanje svih zdravstvenih mera, a ekipa je radila podeljena u više grupa, uz obavezno pridržavanje svih preporučenih mera. Ističe se da je rukovodstvo hale i SC “Tašmajdan” obezbedilo sve uslove i propisane mere da seniorski tim crveno-belih nesmetano nastavi sa treninzima u hali “Aleksandar Nikolić”.

Prilog o treningu i izjave možete pogledati na sledećem linku: https://www.instagram.com/tv/CAVAFv0p853/?igshid=17acn2c9ju0k