Najdžel Vilijams Gos, Foto: Alo!/Marko Metlaš

U ekipi Partizana najefikasniji su bili Gagić sa 16 i Marinković sa 15 poena, dok su Gos i Veličković ubacili po 14 odnosno 13 poena.

U poraženoj ekipi istakao se Bitadze sa 17 poena, Jaramaz i Ašćerić dodali su po 14 poena.

Kraj utakmice, Partizan - Mega 97:68.

Ekipa Nenada Čanka zna šta radi u svakom momentu večerašnjeg meča. Gagić, Si, Marinković, ne zna se od koga preti veća opasnost, a rezultat je u 34. minutu čak 82:58.

Četvrta četvrtina.

Crno-beli su na kraju četvrtine ubacili 30 poena protivniku i sa ogromnih 74:51 ulaze u poslednju deonicu.

Rano je reći da je ovde sve gotovo, ali teško je zamisliti da Mega posle serije 14-2 za Partizan u prva četiri minuta i rezultata 58:36 može do preokreta.

Treća četvrtina.

Na odmor se otišlo s prednošću Partizana od 44:34.

Partizan je fantastično krenuo u meč, sa tri trojke. Serijom 9-0 crno-beli su ispunili cilj da se ponovo "odlepe" a hala Pionir je proključala od radosti. Mega je uspela u nastavku da umanji prednost crno-belih ali samo na "+8".

Druga četvrtina.

Tajm-aut Milojevića urodio je plodom - Mega je pritisla Partizan na svim pozicijama i crno-beli više od tri minuta nisu postigli poen. Gosti su čak izjednačili na 16:16 i ušlo se u neizvesnu završnicu. Marinković pogađa za 22:20.

Gagić i Marinković nastavili su da rešetaju koš protivnika za 10:2 kada je Dejan Milojević zatražio prvi tajm-aut na kojem je kritikovao svoje izabranike.

Partizan je jako lepo otvorio meč. Poenima Marinkovića i Vilijams-Gosa došli su crno-beli do 5:0.

Ovacije Aleksandru Saši Pavloviću i Bogdanu Bogdanoviću koji su došli na utakmicu.

Prva četvrtina.

Dobro veče i dobro došli na tekstualni prenos uživo utakmice Partizan - Mega na portalu Alo!