DRAMA U ATINI Valensija uz zvuk sirene srušila Radonjićev PAO

Utakmicu je rešio Kris Džons, koji je posle finte šuta, pogodio trojku uz zvuk sirene i tako utišao halu u Atini.

Tim Dejana Radonjića nije uspeo da se revanšira španskoj ekipi i „sapletne“ je u trci za Top 8 fazu.

Panatinaikos je sada na skoru 8-16, dok je Valensija na 13-11, učinak kakav imaju još Partizan, Baskonija i Žalgiris.

JOKIĆU NIKO NIŠTA NE MOŽE Objavljena nova lista kandidata za MVP titulu

"Zeleni" su imali prednost manje-više tokom čitavog prvog poluvremena, ali je Valensija, na momente, u trećem kvartalu preuzela vođstvo.

Poslednja četvrtina donela nam je rezultatsku klackalicu, a domaćima je Pariz Li bio zlata vredan, naročito u finišu.

Ipak, to nije bilo dovoljno da se savlada Valensija, koja je preko Džonsa u poslednjoj sekundi stigla do preokreta i velike pobede.