El Fardu Ben na meču protiv Suduve
FK Crvena zvezda

El Fardu Ben na meču protiv Suduve, Foto: FK Crvena zvezda

Hvala što ste pratili tekstualni prenos meča Suduva - Crvena zvezda 0:0 na portalu Alo!

KRAJ UTAKMICE!

86' Vukanović izlazi, Ben ulazi

85' Švrljuga šutira preko gola

77' Zvezda traži penal! Marin je šutirao, lopta u kaznenom prostoru pogodila u ruku igrača Suduve, ali sudija Buršart iz Danske nije mislio tako. Samo korner za Zvezdu.

75' Centaršut, cilja se Pavkov, štoperi Suduve izbacuju loptu koju dočekuje Rodić i hvata volej, ali šutira preko gola.

71' Izašao Boaći, ušao Pavkov.

70' Ušao Španac Kanjas, letnje pojačanje Zvezde, izašao Jovičić.

67' Topčagić pa Verbickas iz peterca, sreća za Zvezdu! Lopta je otišla pored gola.

62' Uzvratila je Zvezda preko Bena, ali zaustavli su ga domaći defanzivci.

61' Najbolja akcija Suduve. Najbolja šansa. Šutirao je Topčagić, Borjan odbranio.

57' Još jedna izmena u domaćim redovima. Umesto Matulevičijusa u igri je Golubickas.

48' Iz kolena je pokušao Jovančić, ali brani Kardum.

46' Počelo drugo poluvreme. Umesto Tadića kod Suduve ušao je Gutal

Posle prvih 45 minuta Suduva - Crvena zvezda 0:0

Kraj prvog poluvremena. Zvezda je bila mnogo bolja, konkretnija, ali nie uspela da realizuje nijednu šansu. Suduva se branila, uz poneki kontranapad i odbranila.

44' Beeeen je pokušao sa jedno dvadeset metara, lopta je otišla tik pored gola.

42' Posle Jovičića i Babić dobija žuti karton.

34' Ben prograo Marina, ali kapiten Zvezde je u ofsajdu.

Duga Suduva - Crvena zvezda

Alo!/V.Zogović

Duga Suduva - Crvena zvezda, Foto: Alo!/V.Zogović

Duga iznad Marijumpolja, koju je zabeležio naš reporter Vlada Zogović

25' Šta radi Marko Marin, kako vrti fudbalere Suduve, pokušao je da asistira Benu, ali odbrana Suduve je na mestu.

24' Pokušao je najopsniji igrač Suduve zasad Švrljuga, ali pravo u Borjana.

22' Faul nad Benom, odlična pozicija, 18 metara malo iskosa, Marin pogađa živi zid

19' Boaći šutira preko gola

18' Zvezda dominira, novi korner za Zvezdu, Ben izveo, Marin, Jovičić iz prve, bez opasnosti po gol domaćih.

12' Pokušao je Jovančić, odličan lažnjak, ali loš šut. Lopta je otišla preko gola.

10' Prva intervencija Borjana, a onda i Boaći preti. Golman litvanskog tima ponovo na mestu.

8' Branko Jovičić sprečava kontru Suduve i posle faula s leđa dobija žuti karton.

7' Raznovrsna igra, dobro kretanje, Ben ima šansu, šutira, ponovo brani Kardum.

6' Prva prilika za Zvezdu. Gobeljić do Ivanića, šutira, golman Suduve brani.

5' Babić zaustavlja napad Suduve. Prvi korner za domaće, fenomanalno skače Milunović i izbija loptu van šesnaesterca.

3' Prvi korner za crveno-bele. Marko Marin je centrirao posle kombinacije, odbrana Litvanaca otklonila je opasnost.

1' Utakmica je počela, prvi napad za Crvenu zvezdu.

Igrači i sudije su na terenu, meč uskoro počinje

Uprava Crvene zvezde

Uprava Crvene zvezde, Foto: Alo!/V.Zogović

Čelnici crveno-belih na stadionu petnaestak minuta pre početka

Publika

Publika, Foto: Alo!/V.Zogović

Navijači se okupljaju, stadion "Arvi arena" se puni.

Publika

Evo kakva je atmosfera na stadionu pola sata pre meča.

Sastavi

Sastavi, Foto: Alo!/V.Zogović

Dobro veče i dobrodošli na tekstualni prenos meča Suduva - Crvena zvezda na portalu Alo!

Ovo su sastavi ekipa za večerašnji meč:

Crvena zvezda je i prošle sezone u kvalifikacijama za Ligu šampiona imala istog rivala, samo u 2. kolu, a rezultat je bio 5:0 u dvomeču. U Marijampolju je bilo 2:0 za crveno-bele.

Trener Crvene zvezde Vladan Milojević u najavi meča rekao je:

- Vredno smo se pripremali na pripremama. Igramo protiv tima koji je u takmičarskom ritmu. Razlika između Suduve od prošle godine i ove sada je da su oni mnogo kvalitetniji nego minule sezone. Plus to što su doveli nekoliko pojačanja. Očekuje nas jako teška utakmica - dodaje Milojević.

Suduva je zadržala dobar deo prošlosezonskog tima, ipak ostala bez svog najskupljeg fudbalera Vitautasa Andriuskevičusa.

Bolji iz ovog dvomeča će u drugom kolu kvalifikacija igrati sa pobednikom duela između finskog HJK Helsinkija i HB Torshavna sa Farskih ostrva.

Poraženi će u drugog kolo kvalifikacija za Ligu Evrope na megdan boljem timu iz duela Tre Pene iz San Marina.