Crvena zvezda - Mačva
Alo! V.Marković

Crvena zvezda - Mačva, Foto: Alo! V.Marković

HVALA ŠTO STE PRATILI PRENOS UTAKMICE CRVENA ZVEZDA - MAČVA NA PORTALU ALO!

93' KRAJ UTAKMICE! 2:1

91' Pokušao je Simić da proigra Pavkova ali je bio prejak pas

90' IGRA SE JOŠ TRI MINUTA NADOKNADE!

90' Korner koji su izveli igrači Mačve, otišao je na drugu stativu ali je Borjan bio dobro postavljen i odbranio šut igrača protivničkog tima

88' Poslednja izmena u Mačvi, izašao je Nemanja Tosic a ušao je Andru Marveđio

87' Utakmica se umrtvila od gola Bena

83' Izmene u oba tima izašao je Stefan Milosavljević a ušao Filip Bozic kod Mačve, a Veljko Simić je zamenio strelca prvog gola Boaćija

82' Igrači  Crvene zvezde drže loptu u nogama i troše vreme

80' Umesto Rodića u igri je Jovičić.

75' GOOOOOOOOOOL BEN JE IZVEO PENAL, Puletić se bacio na njegovu desnu stranu dok je Ben poslao loptu u drugi ugao!

75' PENAL ZA ZVEZDU Sumnjiva situacija, Boaći je bio na ivici ofsajda, izašao je sam pred golmana kojeg je zaobišao a ovaj ga pokupio desnom nogom!

73' Još jedan centaršut Rodića sa leve strane, Ben je sačekao loptu kod druge stative ali je glavom šutirao preko gola!

View this post on Instagram

#crvenazvezda #olympiakos #beograd

A post shared by mike dervenis (@mike_dervenis) on Mar 30, 2019 at 12:22pm PDT

69' Još jedan šut glavom Pavkova, ovog puta sa ivice šesnaesterca ali još jedan šut van okvira gola.

66' Marin je pogodio živi zid a lopta se odbila do Bena koji je opasno šutirao

65' Solo akcija Bena samo slobodan udarac za Zvezdu

Crvena Zvezda-Mačva #svetkupatila #geberitservis #crvenazvezda #redstar #macva #marakana #delije #rajkomitic #stadion #stadionrajkomitić

A post shared by Svet kupatila d.o.o (@svetkupatila) on Mar 30, 2019 at 12:22pm PDT

62' PULETIĆ SA GOL CRTE ZAUSTAVLJA LOPTU Nakon još jednog prodora sa leve strane i centaršuta, Pavkov spušta loptu za Boaćija koji se nalazio kod leve stative, šutnuo je glavom i lopta je prošla kroz noge golmana Puletića koji je zaustavio loptu na gol crti!

61' Pavkov je nadvisio sve igrače na terenu čak i golmana Puletića ali nije imao jak trzaj glavom pa su igrači Mačve otklonili opasnost

57' Prva izmena na utakmici, Milojević je zamenio napadače, u igru je ušao Pavkov a izašao Joveljić!

54'  Babić je šutirao ako neprecizno sa 40ak metara

51' Vatromet "Delija" na severnoj tribini!

51' Joveljić je odličnom fintom izbacio dvojicu igrača Mačve i uputio je šut ka golu koji je prošao tik pored stative!

50' Boaći ostavlja loptu za Benu koji  oštro šutira, a lopta ide preko gola

49' Pejović dobro reaguje, Mačva kreće u kontru, Jeremić pada u nastavku, sudije kažu nema faula

46' POČELO DRUGO POLUVREME!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA! 1:1

45+2' Marin je pokušao glavom ali je Puletić siguran na golu!

45' Produžena utakmica za tri minuta, sasvim opravdano pošto je bilo dosta sadržaja

44' Šut sa distance igrača Mačve ali Borjan nije morao da interveniše jer je lopta otišla preko gola

42' Lepo je Ben propustio loptu, koja je došla do Čaušića, ali Mijailović reaguje, da bi Zvezda šutirala i u nastavku ali preko gola

39' Još jedan opasan napad Crvene zvezde, Joveljić je probao a Puletić uhvatio loptu

37' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL BOAĆI   KAKVA AKCIJA IGRAČA ZVEZDE - Marin je poslao loptu na levom boku , a Čaušić je spustio loptu sa druge stative dočekao je Boaći u srcu šesnaesterca i izjednačio rezultat.

35' Opasan korner za igrače Zvezde, najviši u skoku je bio Nemanja Milunović ali lopta ide direktno u ruke golmana Mačve!

32' Faul nad Marinom na levoj ivici šesnaesterca, oba igrača su ostala na zemlji posle duela, prvi žuti karton na meču za Miloša Adamovića

29' Nakon centaršuta Jovančića, Ristivojević je promašio loptu, a Pejović intervenisao i Ben ga je faulirao. Nesigurna odbrana Mačve!

27' Mačva opasna, Borjan primoran da opet interveniše!

26' Odlična šansa za Boaćija. Pokušao je Ričmond posle pasa svog veznjaka, ali je nekontrolisano šutnuo preko prečke gola gostiju.

24'  Zvezda napada preko desnog beka ali je centaršut bio nešto jači, u nastavku je probao Ben samo aut za Zvezdu

18' Mogao je Ben da vrlo lako postigne gol pošto se golman Mačve izmotavao ispred svog gola!

18' Kontra Mačve, Jeremić šutira pravo u Borjana

15' GOOOOL PETAR GIGIĆ    Sjajna akcija igrača Mačve koji su prvi put postigli gol protiv Zvezde!

14' Igrači Zvezde su izveli korner, a na 20 metara Ben je sačekao loptu i opasno je šutirao ali zbog velike gužve u šesnaestercu lopta se odbila od igrača.

13' Šutirao je Ben nakon centaršuta Rodića, lopta je zakačila igrača Mačve i otišla u korner

5' Krenula je Mačva u kontru a priliku da povedu propustili su nakon što je Borjan loše izašao van šesnaest metara i ostavio prazan gol, a Jeremić je na kraju bio neprecizan.

3' Prvi korner na utakmici su imali igrači Crvene zvezde, izveli su korner na drugu stativu gde je Joveljić vratio loptu u sredinu gde su se dodavali dvojica igrača Zvezde da bi zatim Marin šutirao spoljnim delom stopala pored desne stative

19:02 Utakmica je počela!

Navijači Crvene zvezde se spremaju da upotpune doživljaj!

SASTAVI:

Dobro došli na tekstualni prenos meča Crvena zvezda - Mačva na portalu Alo!

Vladan Milojević

Alo/M.Metlaš

Vladan Milojević, Foto: Alo/M.Metlaš

Crveno-beli imaju ulogu apsolutnog favorita u ovom susretu, a sve osim njihovog trijumfa bilo bi prvorazredno iznenađenje.

Vladana Milojevića, će i na ovom meču igrati sa dva napadača, raduje povratak oporavljenog levog beka Milana Rodića, ali i Ričmonda Boaćija.

Domaći tim je ove sezone neporažen, uz dvadeset i četiri pobede i tri remija, pa sa 75 bodova na svom kontu trenutno zauzima 1.mesto na tabeli dok su gosti sezone ostvarili osam pobeda, uz sedam remija i dvanaest poraza, pa sa 31 bodom na svom kontu trenutno zauzimaju 9.mesto na tabeli.

Prethodni duel ovih rivala odigran tokom jesenje polusezone u Šapcu ekipa Crvene zvezde je rešila u svoju korist, a rezultat je bio 0:2 (0:1).