Prva liga Srbije Metalac:Bačka, Foto: Printscreen Youtube/Prvaliga Sr

* Tuča na terenu

* Podeljena su 4 crvena kartona

* Metal je pobedio ekipu Bačke sa 2:0

Neverovatne scene zabeležene su u Gornjem Milanovcu na utakmici Prve lige Srbije Metalac - Bačka (2:0).

Žestoka fotka Pavkova! Ajde tako majstore daj ga i "Mladićima"! (FOTO)

AUTOR: Alo.rs/ S.I. DATUM I VREME: 26.08.2019. 16:08 - 26.08.2019. 16:18 Posle ovoga navijači Crvene zvezde će ga još više obožavati.

Haos je eskalirao u finišu prvog poluvremena. Fudbaler Bačke Marković je ostao da leži posle jednog duela, pa su gosti tražili da se igra prekine. Igrači ovog tima su stali i podigli ruke.

Međutim, domaćini su nastavili akciju, pa je Grbović pogodio za vođstvo 1:0.

Onda je nastao potpuni haos na terenu. Igrači Bačke su počeli da jure strelca, a zatim su se umešali i domaći igrači.

Epilog su četiri crvena kartona. Isključeni su fudbaler Metalca Ješić i jedan od trenera, kao i fudbaleri Bačke Stojanović i Obrenović.

Domaći tim je u drugom poluvremenu iskoristio brojčanu nadmoć i u 87. minutu preko Savića potvrdio pobedu.