Voždovac - Javor, Foto: twitter.com/FKVozdovac

* Voždovac ima četiri osvojena boda

* Javor je ostao na jednom

* Ostale utakmice petog kola igraju se u subotu i nedelju

Fudbaleri Voždovca pobedili su u Beogradu Javor 2:1, u prvoj utakmici petog kola Superlige Srbije. Gosti iz Ivanjice prvi su došli do prednosti, pošto je Petković u desetom minutu savladao Trkulju.

FSS zvanično saopštio, Saša Ilić se priključio STRUČNOM ŠTABU!

AUTOR: FSS/S:M. DATUM I VREME: 16.08.2019. 13:57 Neka je srećno majstoru. Vladimir Matijašević i Saša Ilić, Foto: FSS Novo, veliko ime u Fudbalskom savezu Srbije. Saša Ilić, legenda FК Partizan koji se nedavno oprostio od igračke karijere, otvara novu stranicu svoje biografije i postao je selektor kadetske reprezentacije. AUTOR: Alo.rs/K.R./S.M.

Samo dva minuta kasnije došlo je do promene rezultata na semaforu. Sudija je pokazao na belu tačku, a Nikolić je realizovao jedaneasterac i tako je domaći tim stigao do izjednačenja 1:1.

Do potpuno preokreta nije se čekalo puno. Hajdin je u 27. minutu asistirao Nišiću, koji je pogodio za, ispostaviće se, konačnih 2:1. Do kraja meča nismo videli golove tako da je Voždovac ostvario prvu pobedu u novoj sezoni. Voždovac u narednom kolu čeka Mladost, dok će Javor ugostiti Napredak.