Zvezdi neviđena penal - drama na "Parkenu"! Kopenhagen šokiran! Još samo korak do Lige šampiona! (VIDEO + FOTO)

Alo.rs/V.Ž. | sport 2019-08-13 18:40:44 2019-08-13 18:40:44

U regularnom toku i posle produžetaka rezultat bio 1:1, a posle penala 7:6 za srpskog šampiona koji je obezbedio plasman u grupnu fazu Lige Evrope, a poslednji stepenik ka eliti biće Jang Bojs.

twitter/crvenazvezda_en

Hvala što ste pratili tekstualni prenos utakmice Kopenhagen - Crvena zvezda na portalu Alo!

SVI PENALI

ODLUČUJUĆI PENAL

KRAAAAAAJ! Zvezda je u 4. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona!!!

6:7 Borjan brani penal Vindu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Majstoreeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!

2:1 Soteriju pogađa

1:1 Jevtović, neverovatno! Kakav užasan penal!

1:1 Fišer promašuje

1:1 Ivanić siguram

1:0 Vind pogađa za Kopenhagen

0:0 Marin promašuje prvi penal!

PENAL SERIJA

1:1 ZAVRŠENI SU I PRODUŽECI! PENALI!

119' Falk je krenuo sam ka Borjanu, Gobeljićććć ma bravo!

113' Crveni i za Dance!!! Španac Bijela je oborio Žandera u kontrii dobio drugi žuti!

109' Vind pokušava, Borjan izbija u korner! Kakva opsada Zvezdinog gola!

DRUGI PRODUŽETAK!

KRAJ PRVOG PRODUŽETKA! I DALJE 1:1

101' Vind pravo u Borjana. Kopenhagen napada svim silama.

100' Borjan sad sjajan

97' Kakav potez Vinda, doturio je loptu do Bijele, a Simić je fantastičnim startom u petercu spasao Zvezdu!

95' Ivanić krenuo sam ka golu Kopenhagena, ali ga je Bengtson zaustavio.

91' Trener Zvezde je umesto Vukanovića uveo Jevtovića.

PRVI PRODUŽETAK

KRAJ 1:1! NEMA ODLUKE! PRODUŽECI!

90+29 Pokušao je Falk, glavom, preko gola

90' Jovančić pokušava, lopta ide preko gola. Četiri minuta nadoknade sve smo bliži produžecima.

81' Treća izmena i kod Kopenhagena, Bartolec umesto Varele

81' Simić ulazi umesto Boaćija. Treća izmena Vladana Milojevića

Evo kako je Milunović dobio drugi žuti i automatski crveni karton

62' Holse pokušava sa distance, preko gola!

60' Izmena u Kopenhagenu. Umesto mladog Stejea ulazi legendarni kapiten Falk.

54' Sada je sve mnogo teže. Zvezda sa igračem manje! Novi oštar start Milunovića u duelu sa Ndojeom, plus lakat u glavu i z drugi žuti karton.

53' Marin ponovo, kakav majstor, pakuje zice Vukanoviću, koji daje gol, ali sudija kaže ofsajd.

52' Centaršut na Ndojea, a posle duela sa Gobeljićem, Litvanac svira faul u napadu.

46' Počeo drugi deo igre na "Parkenu"

DRUGO POLUVREME

45' GOOOOOOOL ŠTETAAAA 1:1 Bengtson, pored Rodića, centrirao N'Doje je viši od Degeneka i Rodića i glavom šalje loptu u mrežu. To je faktički bio i prvi šut na gol fudbalera danskog kluba.