Mladost Lučani - Crvena zvezda
FK Crvena zvezda

Mladost Lučani - Crvena zvezda, Foto: FK Crvena zvezda

Hvala vam što ste pratili tekstualni prenos fudbalske utakmice Mladost Lučani - Crvena zvezda na portalu Alo!

90' KRAJ UTAKMICE! Crvena zvezda je po teškom terenu i hladnom vremenu u Lučanima uspela da savlada domaću Mladost rezultatom 1:0. Strelac pobedonosnog gola vrednog tri nova boda bio je Ben u 63. minutu susreta!

85' Ben ka Tomaneu, ali on ovoga puta slabo šutira. Zvezda je blizu treće uzastopne pobede u šampionatu

75' Marin je uposlio Tomanea, ali je ispred njega intervenisao Mićović

63' GOOOOLLLL!!! Marko Marin je uposlio Bena koji je jakim udarcem uspeo da savlada Zečevića 0:1

58' Dobra kontra Mladosti, ali slaba završnica, posle skoro sat vremena u Lučanima još uvek nema pogodaka

49' Stigla je lopta do Degeneka, koji je šutirao, nije mnogo nedostajalo da Zvezda stigne do prednosti

46' Nastavljena je utakmica, nema izmena u sastavima timova

DRUGO POLUVREME:

45+4 Završen je prvi deo igre u Lučanima, opao je tempo utakmice u poslednjih 10 - tak minuta tako da se na odmor odlazi sa nerešenim rezultatom 0:0!

45' Prvo poluvreme produženo je četiri minuta, a nadoknada je počela dobrim pokušajem Marina

40' Jovanović pokušava, blokira njegov udarac Njegoš Patrović

30' Ivanić ponovo pokušava ovoga puta sa ivice šesnaesterca, nema promene rezultata, lopta odlazi pored gola

23' Dva dobra driblinga Garsije, ali na kraju slab udarac ka golu Mladosti

15' Lazar Jovanović pokušava iz velike udaljenosti da lobuje istrčalog Borjana, ali ostaje 0:0

13' Garsija je ušao u kazneni prostor Mladosti, raspalio po lopti, ali je dobro odbranio Zečević

6' Ivanić slabo šutira preko gola

3' Dinamičan početak utakmice, Zvezda je uzvratila, ali Rodić nije uspeo da uposli Tomanea

2' Odmah velika prilika za Mladost. Šutirao je Stojanović koji je dobro zagrejao dlanove golmana Borjana

1' Počela je utakmica u Lučanima

PRVO POLUVREME:

Kreću nova uzbuđenja kada je reč o fudbalskoj Superligi Srbije. U okviru vanrednog 19. kola aktuelni šampion Crvena zvezda gostuje u Lučanima, gde će protiv domaće Mladosti pokušati da zabeleži novu pobedu i učvrsti se na prvom mestu na tabeli.

MLADOST LUČANI - CRVENA ZVEZDA

Stadion: Mladosti

Sudija: Lazar Lukić (Beograd)

MLADOST : Zečević - Andrić, Šatara, Stojanović, Mićević - Pavlović, B. Milošević, Radivojević, Jovanović - Bojović, Odita.
Klupa: Milović, Eliomar, Sinđić, Babić, Tanko, Selenić, Ristić.

Trener: Goran Stanić

CRVENA ZVEZDA : Borjan - Gobeljić, Pankov, Degenek, Rodić - Petrović - Garsija, Ivanić, Marin, Ben - Tomane.
Klupa: Vasiljević, Vulić, Milunović, Simić, Nikolić, Jovančić, Vukanović.

Trener: Vladan Milojević

Vladan Milojević izvešće snažan sastav, a za kreaciju će kao protiv Voždovca ponovo biti zaduženi Marko Marin i Mirko Ivanić.

"Čeka nas jako teško gostovanje. Ekipa Mladosti se konsolidovala u poslednje vreme i igra jako dobro. Imaju brze igrače i dobar kontranapad, tako da moramo da budemo maksimalno spremni i koncentrisani. Videli smo u poslednjem našem gostovanju u Lučanima koliko umeju da budu čvrsti i nezgodni", izjavio je trener Crvene zvezde pred gostovanje u Lučanima.