PSŽ razneo srpskog šampiona, NEJMAROV HET-TRIK, "sveci" izrešetali ODLIČNOG BORJANA (VIDEO + FOTO)

N.S./V.Ž. | sport 2018-10-03 16:04:50 2018-10-03 16:04:50

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su večeras 6:1 od Pari Sen Žermena u utakmici 2. kola C grupe Lige šampiona

AP Thibault Camus

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su od Pari Sen Žermena 6:1 (4:0) u utakmici 2. kola C grupe Lige šampiona u Parizu.

Zvezda večeri na stadionu "Park prinčeva" bio je najskuplje plaćeni fudbaler ikada Nejmar da Silva sa tri gola, među kojima su dva efektna iz slobodnih udaraca u 20, 22. i 81. minutu.

Već posle prvog poluvremena bilo je jasno da prvaka Srbije čeka visok poraz kada je bilo 4:0 (strelci još Edinson Kavani u 37. i Anhel Di Marija u 42), a pogodio je i Kilijan Mbape u 70. minutu.

GRUPA C

Pari Sen Žermen - Crvena zvezda 6:1 (4:0)
(Nejmar 20, 22, 81, Kavani 37, Di Marija 42, Mbape 70 - Marin 74)
Napoli - Liverpul 1:0 (0:0)
(Insinje 88)

Tabela: Napoli 4, Liverpul 3, PSŽ 3, Crvena zvezda 1.

Hvala što ste pratili tekstualni prenos utakmice Pari Sen Žermen - Crvena zvezda na portalu Alo.rs

KRAJ UTAKMICE PSŽ - CRVENA ZVEZDA 6:1

81' GOOOOOOOL! 6:1 Het-trik Nejmara ponovo majstorija iz slobodnjaka

74 GOOOOOOOL 5:1 Ebesilio je prvim kontaktom sa loptom asistirao Marku Marinu. a ovaj utrčao iskosa sa desne strane i zakucao loptu pod prečku za prvi gol Zvezde u Ligi šampiona.

70' GOOOOOOOL 5:0 Petarda! I Mbape se upisao u listu strelaca. Međutim, da Nejmar nije u svom stilu proigrao Bernata ništa ne bi bilo.

63' Prvi šut Zvezde na gol PSŽ u drugom poluvremenu. Marin mlako.

56' Nastavljaju se kiksevi crveno-bele defanzive. Da su bili precizniji fudbaleri PSŽ možda bi imali dvocifrenu prednost, ali je i golman Crvene zvezde Borjan "skinuo" nekoliko golova.

53' Odbrana Zvezde razbijena, Mbape mogao je i da nastavi, istrčao bi sam ispred Borjana, ali se odlučio na šut. Neprecizno, preko gola.

51' Nejmar je konstantna pretnja odbrani Crvene zvezde, ponovo je ostao ispred Borjana, šutira, golman crveno-belih brani.

POČELO JE DRUGO POLUVREME

U pauzi, trener Crvene zvezde Vladan Milojević izvršio je dve izmene: umesto Vujadina Savića u drugom poluvremenu igraće Babić, a umesto Simića, Pavkov.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

42' GOOOOOOL 4:0 Di Marija najavljuje katastrofu. Menije je proigrao Argentinca, a ovaj rutinski zatresao mrežu.

37' GOOOOOL 3:0 Lopta je posle nove greške crveno-bele odbrane došla do Edinsona Kavanija. Urugvajac je prevario čuvare, a onda uz odbitakposlao loptu iza Borjanovih leđa.

33' Pari Sen Žermen nastavlja sa furioznim napadima, Zvezda se brani. Lopta je konstantno u nogama domaćih igrača.

29' Zvezda je izgubila loptu ispred šesnaesterca, lopta dolazi do Nejmara, koji ovog puta topovski šutira preko gola.