pogodak Uroša Đurđevića
Youtube/ RSG 1905

pogodak Uroša Đurđevića, Foto: Youtube/ RSG 1905

Ovog vikenda se u španskoj Segundi igra jedanaesto kolo, a ekipa Sportinga iz Hihona je upisala četvrti poraz od početka sezone.

Sporting je večeras na svom terenu poražen od Alkorkona sa 3:1 i tako ostao tek na 16. poziciji na tabeli.

Gosti su već u prvom poluvremenu reili pitanje pobednika, kada su golovima Aribasa, Stoičkova i Boatenga poveli sa 3:0.

U nastavku, srpski napadač Uroš Đurđević je u nadoknadi vremena uspeo da ublaži poraz Sportinga, postavivši konačnih 3:1.

Nanizao je rezultate kakvi su nezapamćeni 12 godina, a onda potkačio jednog Novaka Đokovića

AUTOR: B92/S.M. DATUM I VREME: 12.10.2019. 21:27 Uz osmeh je aludirao na Srbina i Švajcarca. Đoković, Medvedev, Foto: AP/Andy Wong Ruski teniser Danil Medvedev nastavio je sa sjajnim igrama u ovoj sezoni. Teniser iz Moskve će u šangaju u nedelju igrati svoje šesto uzastopno finale, ukupno deveto u 2019.

Iako taj gol ništa nije promenio, španski komentator je Đurđevićev gol doživeo kao da je maltene bio gol za titulu. Ali, to je ta prava fudbalska strast koja na ovim prostorima nedostaje...