Vulverhempton
EPA

EPA

Vulverhempton, Foto: EPA

Fudbaleri Vulverhemptona i Sautemptona igrali su večeras nerešeno 1:1, u poslednjoj utakmici devetog kola Premijer lige.

Sautempton je vodio na gostovanju od 58. minuta pogotkom Tea Volkota, a u 75. je izjednačio Pedro Neto.

EPA

Vulverhempton je deveti na tabeli sa 14 bodova, tri manje od Sautemptona, koji je na petom mestu u šampionatu Engleske.

Nešto ranije fudbaleri Barnlija pobedili su  Kristal Palas na svom stadionu sa 1:0. Strelac je bio Kris Vud u osmom minutu.

Barnli je zabeležio prvu pobedu u sezoni i izašao je iz zone ispadanja. Sada je na 17. mestu sa pet bodova, jednim više od Fulama, dva od VBA i četiri od Šefilda.

Barnli od sve tri ekipe koje su u zoni ispadanja ima utakmicu manje. Kristal Palas ima 13 bodova i zauzima 10. mesto na tabeli engleskog prvenstva.