Mančester Siti
EPA-EFE/PETER POWELL

Mančester Siti, Foto: EPA-EFE/PETER POWELL

Šok nad šokovima na "Etihadu" - Mančester siti je izgubio od Vulverhemtona kod kuće 2:0.

Šampion je doživeo drugi poraz ove sezone, ima osam bodova manje od Liverpula, koji je juče ostvario 17. uzastopnu pobedu u Premijer ligi i ima maksimalan učinak u prvih osam kola.

Rahim Sterling

Rahim Sterling, Foto: EPA-EFE/PETER POWELL

Senzacionalno slavlje Vulvsima doneo je Adama Traore u 80. i 94. minutu.

Čelsi

EPA-EFE/Gerry Penny

Čelsi, Foto: EPA-EFE/Gerry Penny

Tejmi Ejbraham je upisao još jedan gol, Mejson Maunt opet pogodio i blistao na sredini terena, a Čelsi plesao na "Sent Meriju", protiv Sautemptona 4:1.

Ejbraham je osmim pogotkom u prvenstvu načeo domaćina, Maunt povisio na 2:0, da bi se u nastavku upisali Ngolo Kante i Miči Bašuaji.

Marin u poslednjoj sekundi doneo pobedu crveno-belima! (VIDEO)

FK Crvena zvezda je savladala u gostima ekipu Napretka iz Kruševca sa 1:0. u okviru 11. kola Superlige Srbije. FK Crvena zvezda, Foto: ALO Foto: Vladimir Marković Crveno-beli su do pobede došli posle velike drame u Kruševcu. Naime, Ben je promašio penal u 77. minutu, a pre njega su Pavkov i Petrović pogađali okvir gola.

Arsenal je golom Davida Luisa u devetom minutu pobedio Bornmut na svom terenu - 1:0.

Njukasl-Man. Utd

Owen Humphreys/PA via AP

Njukasl-Man. Utd, Foto: Owen Humphreys/PA via AP

Fudbaleri Njukasla savladali su ekipu Mančester junajteda sa 1:0 (0:0).

"Svrake" je do druge pobede u sezoni predvodio debitant Šon Longstaf, koji je jedini pogodak na meču postigao u 72. minutu, nakon povratne lopte Viljemsa.

Gosti su u poslednjih sedam utakmica trijumfovali samo jednom, a sve više se spekuliše o eventualnom otkazu šefu stručnog štaba Ole Gunaru Solskjeru.

Premijer liga, osmo kolo:
nedelja:
Mančester siti – Vulverhempton 0:2 (0:0)
(Traore 80, 94)
Sautempton – Čelsi 1:4 (1:3)
(Ings 30 -- Ejbraham 17, Maunt 24, Kante 40, Batšuai 89)

Mopaj 3, Konoli 32, 65

Srećko Lisinac za Alo govori o dočeku i teškom turniru koji predstoji u januaru!