PORTUGALAC SE VRATIO KUĆI Ronaldo sa Juventusom utišao "teatar snova", Mažić neprimetan, srpski derbi u Amsterdamu razočarao! (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa pobedili su golom Paola Dibale Mančester junajted usred Old Traforda i tako maltene uručili "šut kartu" Žozeu Murinju. U centru pažnje bio je povratak Kristijana Ronalda u bivši klub.

Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo, Foto: AP

Celo treće kolo u Ligi šampiona definitivno je, pored gostovanja Crvene zvezde u Liverpulu u znaku povratka Kristijana Ronalda na Old Traford.

Grad Mančester danas je disao u ritmu driblinga legende Junajteda - navijači su željno iščekivali nekadašnjeg ljubimca da kroči na teren "teatra snova" a kada je to uradio, dočekan je ovacijama.

Ronaldo se trudio da ne pokaže radost kada je Paulo Dibala postigao gol u prvom poluvremenu.

Na kraju ipak "slomio" i nasmejan mu čestitao na golu.

Bajern je u Atini tek u drugom poluvremenu i to za 180 sekundi prelomio duel sa AEK-om golovima Havija Martineza u 61. i Roberta Levandovskog u 64. minutu. Srpski internacionalac Uroš Ćosić iz AEK-a presedeo je ceo meč na klupi.

Bajern
Bajern, Foto: EPA/Panagiotis Moschandreou

U drugom meču prvog termina elitnog takmičenja, Jang Bojs i Valensija remizirali su 1:1 u Bernu u H grupi. Gosti su poveli preko Mičija Batšuaija u 26, a u 55. minutu je izjednačenje i prvi bod Švajcarcima doneo Gijom Oro iz penala.

Bivši srpski reprezentativac Miralem Sulejmani igrao je za Jang Bojs do 74. minuta.

OVO JE ZNALA SAMO ONA Maja Ognjenović posle dočeka otkrila najveću tajnu, Dača Ikodinović presrećan!

Srpski derbi između Ajaksa i Benfike razočarao je kvalitetom, ali je u finišu došlo do erupcije oduševljenja kada je Mazraui postigao pobedonosni pogodak za "kopljanike". Na terenu smo videli Dušana Tadića i Ljubomira Fejsu, ne i Andriju Živkovića.

Dušan Tadić
Dušan Tadić, Foto: AP

Siti je lagano odradio gostovanje Šahtjoru (3:0), dok je Real pomalo neubedljivo pobedio Viktoriju golovima Benzeme i Marsela. Aleksandar Kolarov je tek u 72. minutu ušao u igru u pobedi Rome nad CSKA (3:0). Blistao je Edin Džeko sa dva gola.

Na kraju - najluđi meč viđen je u Nemačkoj. Ni dva pogotka Andreja Kramarića nisu bila dovoljna za pobedu protiv Liona. Štaviše, Nemci su u 92. minutu jedva izvukli remi.