FK Partizan
Zoran Mirković

Alo/V.Marković

Zoran Mirković, Foto: Alo/V.Marković

Kraj. Partizan - Dinamo Vranje 6:0. Hvala vam što ste pratili prenos na našem portalu.

89' GOOOOL! Nikolić! Ima li kraja?

86' GOOOOL! Ivanović. Kad god uđe u igru ovaj momak, pada gol. Neverovatno koliko je potcenjen u Partizanu, šta je potrebno da uradi da bi jednom počeo meč?

77' GOOOOL! Rikardu nije bilo teško da pogodi mrežu Dinama sa dva metra, kada mu je Zoran "Bambi" Tošić poslužio loptu na tacni. Partizan još ubojitiji u ofanzivi otkako je na terenu povratnik Tošić.

74' Dinamo je imalo šansu iz slobodnog udarca da smanji vođstvo Partizana. Tijago šutira preko gola.

65' Suraka sa tri metra glavom šutira pravo u Stojkovića. Neverovatno kakav zicer je Vranje imalo.

60' Umalo auto-gol Dinama, dobar napad Partizana po desnom boku.

55' GOOOOL! Pantić je sjajnim šutem s distance otklonio sve dileme oko pobednika. Posle traljavog starta, Partizan sve bolji kako utakmica odmiče.

42' GOOOOL! Nikolić je pred šesnaestercom Dinama asistirao Uroševiću koji je čudno centrirao ka Rikardu, međutim, ispostavilo se da je tako upućena lopta bila idealna - novi kiks golmana Đurića koji je loše procenio kako da se postavi.

37' GOOOOL! Tek što smo ga pohvalili, golman Đurić zbog loše trave u svom petercu pravi kriminalnu grešku. Posle centaršuta Pantića, lopta se nezgodno odbija i prolazi Đuriću kroz noge u gol. Golman Dinama i dalje je u neverici.

34' Nikolić je šutirao pravo u Đurića. Velika prilika za Partizan, najbolja u prvom poluvremenu.

27' Neverovatno je koliko crno-beli preteruju sa držanjem lopte. U prvom redu Pantić i Janković koji je vuku sve do šesnaesterca, i onda, i ako vide da je šuma nogu rivala pred njima, ne asistiraju dalje.

23' Solidan pokušaj Kosovića glavom. Pored gola. Jako loša partija Partizana, ponovo se muče crno-beli i puno soliraju pritom.

16' Klasična kontra tri na tri Vranjanaca, Suraka na kraju glavom šutira pored gola Stojkovića.

14' Ništa. Osim slobodnjaka Pantića, ništa oko 1.500 gledalaca nije videlo. Partizan dominira.

6' Prvi momenat da se istakne linijski sudija - Svetlana Belić. Nikolić u ofsajdu.

4' Utakmica je počela staromodnim odmeravanjem snaga. Bez prilika.

16:25 SASTAVI:

Partizan: Stojković, N.R. Miletić, Marković, Valijente, Urošević, Pantić, Zdjelar, Kosović, Janković, Nikolić, Rikardo.

Dinamo: Đurić, Stanković, Gašić, Pavišić, Vukajlović, Onimisi, Jokić, Stevanović, Nedeljković, Suraka, Dimitrov.

Dobar dan i dobrodošli na tekstualni prenos utakmice Partizan - Dinamo Vranje na portalu Alo!

Crno-beli žele da danas vežu i treću uzastopnu pobedu u prvenstvu. Situacija na tabeli Superlige nije nimalo prijatna po njih.