POČELO EVROPSKO PRVENSTVO U21! Poljska bolja od Belgije na otvaranju, Italija u prelepoj fudbalskoj atmosferi pobedila Španiju! (VIDEO)

Grupa A

Španija Italija
Španija Italija, Foto: EPA ALESSIO MARENI

U susretu grupe A Poljska je u Ređo Emiliji pobedila Belgiju sa 3:2 (1:1) i time potvrdila da ima velike ambicije na ovom turniru.

NAJBIZARNIJA STVAR KOJU ĆETE VIDETI DANAS! Najteži živi zid ikada, sumorvači najveća prepreka, nemoguća misija za Pol Pogbu! (VIDEO)

Belgija je povela u 16. minutu golom Arona Leje, fudbalera Tuluza.

"ZABORAVILI" ŠTA JE URADIO ZA NJIH! Gnev crnogorskih medija nakon vređanja Savićevića od strane "Delija"!

Poljska je za deset minuta izjednačila rezultat  preko Šimona Zurkovskog, fudbalera Gornjika iz Zabžea!

ZLATAN GOL ZELENOVIĆA! Srbija posle velike drame savladala Švajcarsku i plasirala se na Evropsko prvenstvo!

Dominirala je Poljska u drugom poluvremenu, do vođstva su došlu u 52. minutu kada je posle kornera sa leve strane najviši u skoku bio igrač Arsenala Kristijan Bjelik.

OBJAVIO SLIKU SMRSKANE ŠAKE! Srbin pobedio uprkos teškoj povredi: "Nisam mu**nja, debilno je što sam ovo uradio" (FOTO + VIDEO)

Da bi pobedu overio u 79. minutu Sebastijan Šimanski.

BANE ODMERAVA SNAGE SA ZVEZDOM! Poznati rivali koji će da testiraju crveno-bele za Ligu šampiona!

Dion Kuls je smanjio rezultat u 84. minutu ali Belgijanci nisu smogli snage da stignu do boda.

SRBIJA BOLJA OD KINE! Peta brzina za petu pobedu u Ligi nacija!

Fudbaleri Italije su pobedili Špance u drugom meču grupe A sa rezultatom 3:1. Španija je povela već u devetom minutu meča golom Sebaljosa.

KAO DA SE ŽENI! Opleo po nezreloj publici i očekivanjima: "Od kad je Jokić rekao "DA" sve osim zlata je neuspeh!"

Italija je potom zaigrala bolje, da bi u 36. minutu posle dodavanja sa druge strane terena, Kjeza prvo sjajno uštopovao loptu, a potom krenuo u prodor i udarcem iskosa sa leve strane pogodio mrežu Španaca.

NIŠTA OD SRBIJE! Slaviša Jokanović pronašao novi klub, iznenadiće vas njegov izbor!

STRAVIČNA SCENA NA MOTO GP TRCI! Pokosio ih kao čunjeve, Lorenco uništio spektakl svojim katastrofalnim potezom! (VIDEO)

Italijani su odigrali mnogo bolje u drugom poluvremenu, u 64. minutu Federiko Kijesa je doveo "domaćine" na ovom meču u vođstvo.

U 82. minutu, Pelegrini je sa bele tačke postavio konačan rezultat!

Na prvom mestu je Italija zbog bolje gol razlike nego Poljska (3:1 naspram 3:2), Belgija je treća a Španija poslednja.