Partizan - Proleter, Rikardo Gomeš
FK Partizan

FK Partizan

Partizan - Proleter, Rikardo Gomeš, Foto: FK Partizan

Hvala što ste pratili tekstualni prenos utakmice Partizan - Proleter na portalu Alo!

KRAJ UTAKMICE

85' Pokušali su gosti, ali lopta je otišla preko gola

74' Stevanović za prvo uzbuđšenje u drugom poluvremenu. Kombinovao je sa Đerlekom, ali mu je Vesić ipak odbranio šut.

71' Meč je kratko bio prekinut zbog bakljade na "istoku"

70' Svi jedva čekaju kraj, utakmica više nema nikakvog ritma, obostrano.

55' Prvi šut Proletera na gol Partizana. Krstić bez uspeha.

52' Mirna igra Partizana, koji ima ubedljivu prednost, ali i loptu u nogama. Novosađani su sa igračem manje nemoćni.

DRUGO POLUVREME

45' GOOOOOOOOL 3:0! Kosović centaršut iskosa, Rikardo Gomeš iz peterca trese mrežu

41' GOOOOOOOOL 2:0! Nikolić je atraktitvno iz okreta aistirao Rikardu Gomešu, koji se našao sam ispred Vesića, zaobišao ga i pogodio mrežu.

37' Zakarić je iz slobodnjaka šutirao pod prečku, ali je Vesić odbranio

25' Kosović je prigrao Rikarda, ali ga je golman Vesić sprečio da šutira

21' Kratak prekid u Humskoj zbog bakljade

18' Zarija Lambulić je kao poslednji igrač odbrane oborio Rikarda Gomeša i zaradio put u svlačionicu.

16' GOOOOOOOOL 1:0 Partizan vodi golom Nemanje Nikolića. Gomeš je prebacio glavom u sredinu peterca posle ubacivanja sa desne strane. Kosović je  onda propustio loptu, ona stiže do Nemanje Nikolića, koji trese mrežu. Pogodio je šesti put ove sezone.

13' Partizan pritiska, ali bez konkretnih prilika

5' Umalo autogol, Zakarić je centrirao iskosa, jedan od igrača tima iz Novog Sada je umalo pogodio sopstvenu mrežu.

Utakmica je počela

Dobro veče i dobrodošli na tekstualni prenos utakmice Partizan - Proleter (NS).

Partizan je jesenas u gostima teškom mukom savladao Proleter 1:0, a u meč ulazi posle trijumfa nad Bačkom (3:0) na startu prolećnog dela prvenstva.

Novosađani su je u prvom ovogodišnjem kolu remizirali sa Radnikom bez golova, i osam kola zaredom su bez pobede.