Nejmar
Printscreen/Twitter
Nejmar

Nejmar, Foto: Printscreen/Twitter

Fudbaleri Pari Sen Žermena remizirali su sa Renom 2:2 u utakmici u okviru Kupa Francuske iako su tokom prvog poluvremena vodili sa čak 2:0.

NEBOJŠA ČOVIĆ SE PONOVO OGLASIO Prvi čovek Crvene zvezde otkrio kada su tenzije počele: U svlačionicu ulazi Bokan...

LUDI SRBIN ČESTITA ČUDESON Meč Nagetsa i Sparsa obeležio emotivni trenutak! (VIDEO)

REPREZENTATIVAC SRBIJE NA CENI Višestruki šampion Evrope zapeo za našeg košarkaša!

Kako pobednika nije bilo ni posle 90, a ni posle 120 minuta pristupilo se izvođenju jedanaesteraca u kojima je ekipa Tomasa Tuhela poražena i ostala je bez duple krune.

Lošu atmosferu u među Svecima upotpunio je Nejmar koji se prilikom predaje utešnih nagrada sukobio sa navijačem.

Naime, navijač je snimao igrače koji prolaze, a Brazilac mu je odgurnuo telefon, posle čega je došlo da razmene psovki, a onda ga je Nejmar i udario.

Njegov saigrač Musa Dijabi išao je odmah iza njega i zadržao ga je, ali je snimak naravno ubrzo objavljen i već je obišao čitavu planetu.

Prema nekim informacijama, brazilski fudbaler je nakon utakmice napao i mlađe fudbalere PSŽ-a i optužio ih je da previše pričaju, a da ne slušaju trenera i starije igrače.