Nejmar pokazao svoju ružnu stranu udaranjem fana! (VIDEO)

A.B. | sport 2019-04-28 10:18:45 2019-04-28 10:18:45

Bruka i sramota brazilskog fudbalera

Printscreen/Twitter

Fudbaleri Pari Sen Žermena remizirali su sa Renom 2:2 u utakmici u okviru Kupa Francuske iako su tokom prvog poluvremena vodili sa čak 2:0.

Kako pobednika nije bilo ni posle 90, a ni posle 120 minuta pristupilo se izvođenju jedanaesteraca u kojima je ekipa Tomasa Tuhela poražena i ostala je bez duple krune.

Lošu atmosferu u među Svecima upotpunio je Nejmar koji se prilikom predaje utešnih nagrada sukobio sa navijačem.

Naime, navijač je snimao igrače koji prolaze, a Brazilac mu je odgurnuo telefon, posle čega je došlo da razmene psovki, a onda ga je Nejmar i udario.

Njegov saigrač Musa Dijabi išao je odmah iza njega i zadržao ga je, ali je snimak naravno ubrzo objavljen i već je obišao čitavu planetu.

Prema nekim informacijama, brazilski fudbaler je nakon utakmice napao i mlađe fudbalere PSŽ-a i optužio ih je da previše pričaju, a da ne slušaju trenera i starije igrače.