povreda Natha
Youtube/Alo.rs

povreda Natha, Foto: Youtube/Alo.rs

Partizan je pobedio Crvenu zvezdu rezultatom 2:0, a pogotke su postigli Sejdubu Suma i Zoran Tošić. Meč koji su obeležili prekidi, incidenti, majstorija Sume, ali i rani izlazak Bibrasa Natha.

Za mnoge najkvalitetniji igrač Partizana u ovom trenutku povredio se početkom drugog poluvremena, a kasnije je morao da napusti igru.

Naše kamere su uhvatile Natha kako nakon meča jedva hoda i ovo su scene koje mogu da zabrinu navijače Partizana.

Dva gola rezervista, incidenti, crveni karton i sporna proslava! Derbi koji će se pamtiti (VIDEO)

Partizan je savladao Zvezdu u 9. kolu Superlige Srbije. "Grobari" su znali kako da proslave veliku pobedu sa svojim ljubimcima. Kraj meča. Partizan je savladao Crvenu zvezdu rezultatom 2:0. Golove su postigli Sejdubu Suma u 83. minutu i Zoran Tošić u sudijskoj nadoknadi. 92' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Tošić!

Veliki majstor iz Izraela pokazao se kao ključni igrač na sredini terena, međutim ostaje pitanje da li će i koliko morati da pauzira nakon "večitog derbija".