Partizan - Voždovac
FK Partizan

FK Partizan

Partizan - Voždovac, Foto: FK Partizan

Zmajevi su u Humskoj priredili veliko iznenađenje i odneli ceo plen sa stadiona crno-belih. Gosti su poveli iz jedanaesterca u drugom poluvremenu, a Partizan je do izjednačenja stigao u sudijskoj nadoknadi. Ipak, greška Zlatana Šehovića koštala je tim Sava Miloševića koji je primio gol u sedmom minutu nadoknade i ostao praznih šaka.

KRAJ UTAKMICE

90+7' GOOOOOL! Dević! Dramatična završnica utakmice! Voždovac je vratio vođstvo posle greške Šehovića!

90+3' GOOOOOL! Strahinja Pavlović! Partizan dolazi do izjednačenja u poslednjim trenucima meča!

88' Odgovorio je Lakčević, ali je i Ilić na visini zadatka.

87' Odlična šansa za daničića nije donela novi pogodak "zmajevima". Mladi fudbaler je posle prdora po levoj strani gađao iskosa, ali je Stojković otklonio opasnost.

82' Marković je propustio sjajnu šansu za izjednačenje. Hitri ofanzivac je odigrao dupli pas sa Asanom i uputio udarac, ali tik pored stative.

80' Tošić očigledno ima problema sa povredom, šepajući je napustio teren, a u igri je umesto njega Lakčević.

78' Sjajnu priliku da uputi udarac iz srca šesnaesterca je imao Tošić, ali je loše primio loptu i izgubio prednost u odnosu na štopere Voždovca.

76' Mikić je napustio igru, a njegovo mesto je zauzeo Mihajlović. Bek je zbog odugovlačenja prilikom izlaska dobio žuti karton.

63' Fantastična šansa za Voždovac, Mašović je ušao u kazneni prostor, a Pavlović uspeo da mu zasmeta

59' Ambiciozan pokušaj Zličića iz daljine, korner za Voždovac posle koga nije bilo većih problema za Stojkovića

55' Gužva u šesnaestercu Voždovca posle slobodnog udarca i ubacivanja Natha, Pavlović se nije najbolje snašao

47' Nastavlja Partizan u istom ritmu i na početku drugog poluvremena, Mrković je fantastično šutirao, ali je Ilić još jednom odlično intervenisao i spasao svoj gol

Topovski udari, tuča, prekid - Evropa priča o divljaštvu naših komšija (VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/ I.Dž. DATUM I VREME: 06.10.2019. 17:33 Debi prvenstva Rumunije između FSCB-a i Dinama iz Bukurešta doneo je niz incidenata zbog kojih se i dan kasnije u fudbalskom svetu priča o utakmici kja je završena rezultaom 1:1. Tuča derbi, Foto: Printscreen Osetna tenzija između dva tima dodatno je porasla posle nekoliko oštrih startova koje sudija nije sankcionisao.

DRUGO POLUVREME:

45+9' Konačno je posle mnogo problema završeno prvo poluvreme, Voždovac vodi 1:0

45+8' Brežančić je zbog povrede napustio igru

45+7' Voždovac je imao lepu priliku da udvostruči prednost

45+1' Prvo poluvreme zbog mnogih prekida biće produženo za čak 9 minuta

45' Šćekić je fantastično šutirao glavom posle kornera, a Hajdin sa gol linije spasio Voždovac

Milenković nebeskim skokom rešio meč, Riberi i ekipa u velikoj seriji - smeši se Liga šampiona (VIDEO)

AUTOR: Sportske/S.M. DATUM I VREME: 06.10.2019. 14:51 Sve su bolji "ljubičasti". Nikola Milenković postiže gol za Fiorentinu, Foto: EPA/Claudio Giovannini Današnji program u okviru sedmog kola Serije A počeo je utakmicom u Firenci, gde je domaća Fiorentina savladala ekipu Udinezea sa 1:0, a čovek odluke bio je naš defanzivac Nikola Milenković.

44' Malo je falilo da Partizan izjednači autogolom, posle sjajnog centaršuta Hatha

42' Posle nekoliko minuta prekida, utakmica je nastavljena

38' Novi prekid na stadinu Partizana, ovoga puta zbog transparenta na južnoj tribini

33' Navijači Partizana na istočnoj tribini prave bakljadu zbog koje glavni sudija prekida na kratko utakmicu

27' GOL! Velika greška igrača Partizana, penal za Voždovac posle prekršaja Stojkovića koji dobija žuti karton. Nemanja Nikolić je  precizan sa bele tačke, Voždovac stiže do prednosti u Humskoj.

22' Tošić je odlično centrirao, Pavlović pokušao glavom, ali nedovoljno jako da bi lopta završila u golu

17' Fantastično je Tošić izveo slobodan udarac, pokušao da iznenadi golmana Voždovca koji je morao dobro da se potrudi i interveniše

"Kopljanici" isti kao prošle sezone, ne mogu da se zaustave (VIDEO)

AUTOR: Alo.rs DATUM I VREME: 06.10.2019. 15:21 Sjajna serija. Ajaks, Foto: EPA/Olaf Kraak Ekipa Ajaksa slavila je kao gost protiv Den Haga sa 0:2 (0:1). Poveli su u 10. minutu, Huntelar je bio strelac, na asistenciju Zijeha. Do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezltata, da bi tek u finišu Ajaks otklonio sve dileme.

15' Partizan ima terensku inicijativu, ali je ona za sada jalova bez velikih prilika

5' Prva ozbiljnija akcija Partizana, Šćekić je centrirao, Asano pokušao glavom, lopta je otišla pored gola

1' Navijači Partizana koji su se okupili na južnoj tribini slavljeničkom bakljadom proslavili su 74- ti rođendan svog voljenog klulba

PRVO POLUVREME:

Stadion: Stadion Partizana

Partizan: Stojković - Brežančić, Ostojić, Pavlović, Urošević - Šćekić, Natho - Tošić, Marković, F. Stevanović - Asano

Rezerve: N. Stevanović, Vujačić, Šehović, Smiljanić, Suma, Lakčević i Ivanović

Trener: Savo Milošević

Voždovac: Ilić - Lasickas, Cvetković, Mikić, Hajdin - Nikolić, Purtić - Stanisavljević, Zličić, Mašović - Stojčev

Rezerve: Trkulja, Cvetičanin, Daničić, Dević, Jevtić, Mihajlov i Gjorgijevski

Trener: Radomir Koković

Fudbaleri Parizana dočekuju Voždovac u okviru 11. kola Superlige Srbije. Partizan se nalazi u odličnoj formi i posle pobede na gostovanju u Ligi Evrope želi da u istom tempu nastavi i u domaćem prvenstvu.

FSS sazvao hitno obraćanje javnosti!

AUTOR: Alo.rs/ S.I. DATUM I VREME: 06.10.2019. 13:02 - 06.10.2019. 13:29 Još uvek se ne zna precizno koji je razlog, ali postoje određene indicije da će dođi do smene selektora. Vladimir Matijašević, Foto: Alo!/M. Metlaš Na adresu beogradskih redakcija stigao je poziv iz Fudbalskog saveza Srbije za vanrednu konferenciju sportskog direktora Vladimira Matijaševića.

Crno - beli ovoga puta neće imati lak zadatak pošto za rivala imaju ekipu Voždovca koja je u poslednjih nekoliko duela znala da iznenadi ekipu Partizana.

- Još smo na početku sezone. Za nas je bilo veoma važno da je dobro započnemo, jer kada dobro krene, obično se tako i završava. Ipak, pred nama je dalek put i mnogo toga moramo da popravimo. Možemo još bolje. Prostora za napredak ima u svim segmentima i ne smemo da se opustimo - poručio je Savo Milošević uoči utakmice.