Nikola Milenković postiže gol za Fiorentinu
EPA/Claudio Giovannini

Nikola Milenković postiže gol za Fiorentinu, Foto: EPA/Claudio Giovannini

Današnji program u okviru sedmog kola Serije A počeo je utakmicom u Firenci, gde je domaća Fiorentina savladala ekipu Udinezea sa 1:0, a čovek odluke bio je naš defanzivac Nikola Milenković.

Pre početka meča, veteranu Franku Riberiju uručena je MVP nagrada za najboljeg igrača u prošlom mesecu.

Domaći su mogli do vođstva u 28. minutu kada Kastrovili nije bio precizan, a šest minuta kasnije nije priznat gol Nestorovskog na drugoj strani, posle konsultacija sa VAR sobom.

Početkom drugog poluvremena Riberi je imao dobar pokušaj, ali trenutak odluke dogodio se u 72. minutu meča.

Pulgar je izveo korner sa desne strane, a Milenković je odlično reagovao i udarcem glavom savladao protivničkog golmana - 1:0.

Privatni avion u kom su bili Divac i Stojaković pogodila munja!

AUTOR: Novosti/Alo.rs/S.M. DATUM I VREME: 06.10.2019. 13:06 Leteli su iz Indije. Vlade Divac, Foto: AP/Rich Pedroncelli Izbegnuta tragedija u Londonu. Privatni avion u kome su bili čelnici Sakramento Kingsa, a koji je leteo iz Indije ka prestonici Engleske pogodila je munja, prenosi ESPN.

Samo minut kasnije Udineze je imao sjajnu priliku za izjednačenje, Lazanja je iskosa sa desne strane uputio udarac, mnogi su već 'videli' loptu u mreži, ali ona je prošla tik pored desne stative. Mnogo sreće za Fiorentinu u ovoj situaciji...

Do kraja, domaći su bez većih problema sačuvali prednost i upisali nova tri boda.

Srećko Lisinac za Alo govori o dočeku i teškom turniru koji predstoji u januaru!