Mohamed Salah
AP Photo/Jon Super

Mohamed Salah, Foto: AP Photo/Jon Super

Liverpul je u derbiju na "Enfildu" pobedio Totenhem 2:1, Mančester junajted je u gostima savaldao Norič 3:1, a gradski derbi na "Emirejtsu" Arsenal je okončao remijem sa Kristal palasom 2:2.

Totenhem je poveo golom Harija Kejna u 1. minutu, ali je onda krenula ofanziva "redsa", brojni promašaji i odbrane Gazanige, koji je kapitulirao u 52. minutu.

Pogodak je postigao Henderson, prvi na svom terenu još od 2015. godine. U nastavku je domaćinu pobedu poklonio Orije bespotrebnim i nesmotrenim penalom, koji je Salah pretvorio u pobedu u 75. minutu.

Bizarna asistencija Umara Sadika o kojoj svi pričaju! (VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/ S.I. DATUM I VREME: 27.10.2019. 19:56 Trapavo. Partizan - Astana Sadik, Foto: partizan.rs Napadač Partizana Umar Sadik je na utakmici protiv Spartaka zabeležio bizarnu asistenciju. Nigerijac je propustio dve velike šanse u uvodnih 15 minuta utakmice Linglong Superlige Srbije, a delovale je da je uspeo to da učini i u trećoj prilici za gol, u 17.

Liverpul je lider sa šest bodova više od Mančester sitija.