Partizan - Astana  Sadik
partizan.rs

partizan.rs

Partizan - Astana Sadik, Foto: partizan.rs

Napadač Partizana Umar Sadik je na utakmici protiv Spartaka zabeležio bizarnu asistenciju.

Nigerijac je propustio dve velike šanse u uvodnih 15 minuta utakmice Linglong Superlige Srbije, a delovale je da je uspeo to da učini i u trećoj prilici za gol, u 17. minutu.

Sadik je bio pred praznim golom, pokušao je da zahvati loptu glavom, ali je ona umesto ka mreži krenula na suprotnu stranu.

Srećom po njega, na pravom mestu se našao Bibras Natho, koji je prosledio loptu u nebranjeni gol.

Sadik se iskupio za svoje promašaje u 39. minutu, kada je realizovao asistenciju kapitena izraelske reprezentacije, a Partizan je utakmicu dobio sa 4:0.

Starac Fočo od stotinu ljeta u potrazi za novim KLUBOM! Zbog ove igre je pobedio kancer! (FOTO/VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/ M.D. DATUM I VREME: 27.10.2019. 15:24 Najstariji aktivni fudbaler sveta! Diki Bortvik, Foto: youtube/ Last News "Osećam se kao da sam sposoban da igram svih 90 minut" - tvrdi Diki Bortvik, koji sledećeg meseca slavi 84. rođendan! " Dajem 100 posto na terenu, čvrst sam kao stena, dobro sam građen, neustrašin i imam istinsku ljubav prema fudbalu!

Uprkos promašajima, Sadik je na deset mečeva u srpskom šampionatu upisao šest golova i tri asistencije.

Ljubiša Tumbaković ekskluzivno za ALO! o sukobu sa Lukom Jovićem!