Liverpul - Barselona, Foto: Peter Byrne/PA via AP

POSLE 1060 DANA! Federer se vratio na šljaku i rutinski savladao Gofana!

SPEKTAKL U NAJAVI! Šampion se vraća u ring, poznat i protivnik! (VIDEO)

SRBI U GRADU BITLSA! Mihajlović se seli u Liverpul i dovodi srpskog reprezentativca!

Iako je Barselona vodila sa 3:0 posle prvog meča na Nou Kampu, Liverpul je preokrenuo sa četiri pogotka u mreži Katalonaca.

"Redsi" su od 56. minuta poravnali ukupan rezultat dvomeča na 3:3, podsetivši na onaj istorijski preokret u finalu Lige šampiona protiv Milana u Istanbulu.

Divok Oriđi je postigao vodeći pogodak, pravu slamku spasa za Redse, nada na Enfildu je naglo skočila, a fudbaleri Liverpula su uspeli da tu energiju pretvore u nove golove!

A onda čovek odluke! Žoržinjo Vajnaldum je ušao u igru na poluvremenu umesto povređenog Endija Robertsona, a u 54. i 56. minutu režirao je pravo malo čudo.

A onda dva minuta kasnije pravi delirijum na Enfildu!

Postao je i prvi čovek još od Rajana Babela koji je takođe u dresu Liverpula ušao sa klupe i postigao dva gola.

A onda se dogodilo čudo na Enfildu kada je Barselonina odbrana zaspala posle kornera Engleza. Trent Aleksander-Arnold je hitro ubacio loptu u kazneni prostor, a onda je Oriđi savladao Ter-Štegena koji je zaspao na golu!

Liverpul nije imao samo jedan X-faktor već dva, Oriđi i Vajnaldum su heroji Enfilda na kom je sad veliko slavlje!