Divok Origi
AP/Dave Thompson
Divok Origi

Divok Origi, Foto: AP/Dave Thompson

Fudbaleri Liverpula priredili su najeveće iznenađenje ove sezone u Ligi šampiona pošto su savladali ekipu Barselone rezultatom 4:0 posle debakla u Kataloniji.

POSLE 1060 DANA! Federer se vratio na šljaku i rutinski savladao Gofana!

SPEKTAKL U NAJAVI! Šampion se vraća u ring, poznat i protivnik! (VIDEO)

KAKVA PLASTIKA! Posle skandalozne odluke uprave "Građana" svi se sprdali na njihov račun! (FOTO)

U finalu će čekati boljeg iz duela između Ajaksa i Totenhema, gde su Holanđani slavili u prvom meču u Engleskoj 1:0.

Golove za ekipu sa Enfilda postigli su Žoržinio Vajnaldum u 54. i 56. i Divok Origi u 7. i 79. minutu.

Pre ovog meča niko nije verovao u ekipu Jirgena Klopa, koja je uz debakl na Kamp Nouu verovatno ostala i bez titule u domaćem prvenstvu gde Siti ima jedan bod više pred zadnje kolo.

Hvala što ste pratili utakmicu uz naš lajv blog.

Origi postaje novi idol navijača! Barselona je na kolenima, 10 minuta pre kraja meča Liverpul vodi 4:0 drugim golom Divoka.

Pa šta radi ovaj čovek, Holanđanin poravnao ukupni rezultat, nismo dugo gledali zanimljiivi meč, igra se od nule!

Žoržinio Vajnaldum povećao prenost Liverpula na 2:0, Crvenima sada samo gol nedostaje do izjednačenja.

Poluvreme, ekipa Jirgena Klopa vodi rezultatom 1:0. Poluvreme je bilo veoma zanimljivo, posle gola Belgijanca napadale su obe ekipe, međutim gosti sa Kamp Noua imali su nekoliko veoma dobrih prilika, dok su najbolje bile kada je Mesi upropastio akciju, dok je u drugoj šut Kutinja odbranio golman Aliston.

Fudbaleri Liverpula u uspeli su već u sedmom minutu da povedu protiv Barselone, strelac pogotka bio je Divok Origi.

U našem blogu moći ćete da pročitate najzanimljivije momente sa utakmice.

Fudbaleri Liverpula u revanš utakmici polufinala Lige šampiona dočekuju Barselonu sa čak tri gola zaostatka iz Katalonije.

U prvom meču ekipa Ernesta Valverdea slavila je rezultatom 3:0, a golove su postigli Luis Suarez u 26. i Lionel Mesi u 75. i 82. minutu.

Barselona je u dobroj poziciji i njihov strateg se odlučio za istu postavu koja je igrala u prvom meču, dok je Jirgen Klop bio primoran da napravi čak četiri veoma važne.

Naime, zbog povrede sprečeni su da nastupe igrači koji su igrali na prvom meču Mohamed Salah, Roberto Firmino i Nabi Kejta, pa će se umesto njih na centru Enfilda naći Đerdan Šaćiri, Divok Origi i Džordan Henderson, dok će umesto Džo Gomeza po desnoj strani trčati Trent Aleksander-Arnold.

Egipćanin je na meču Premijer lige protiv Njukasla, na kojem su Crveni došli do važne pobede golom Origija, doživeo sudar sa golmanom Dubravkom nakon čega je napustio teren.

Liverpul će se takođe nadati Belgijanac Divok Origi ponovo pokuša da donese slavlje kao dva puta ove sezone.

Nemamo više šta da dodamo, očekuje nas fudbalski spektakl, spremite se polećemo!