Marko Dmitrović
EFE/ Juan Herrero

Marko Dmitrović, Foto: EFE/ Juan Herrero

Fudbaleri Eibara stigli su do tri boda u 11. kolu španske LaLige u petom minutu nadoknade vremena.

Eibar je kao domaćin savladao Viljareal u zadnjem minutu, (2:1)! Baski su poveli preko Kikea u 62. minutu!

Prednost je trajala do dva minuta pre kraja utakmice, Moreno je matirao Dmitrovića!

Oreljani u 95. minutu postaje heroj Eibara i donosi tri poena posle tri neuspešna kola.

U susretu na Palma de Majorci smo videli dva penala za domaćina, po jedan u svakom delu igre. Prvo je Žunior iskoristio svoj u 21. minutu da bi Kardona izjednačio na 1:1 u 69. minutu. Ipak prednost domaćih vraća Sevilja ponovo sa bele tačke petneastak minuta pre kraja utakmice, ali je rezultat 2:1 potrajao svega dva minuta pošto Garsija daje gol u 77. minutu i tako postavlja konačnih 2:2.