Vulverhempton
AP/MichaelReagan

Vulverhempton, Foto: AP/MichaelReagan

Brajton nastavlja svoju borbu za opstanak, a protiv Vulverhemptona je došao do vrednog boda. Gosti su vodili 3:1, ali Brajton je uspeo da se vrati i da ostane neporažen.

Prvi je poveo Brajton nakon 13 minuta igre golom Konolija, a onda potpuni preokret Vulverhemptona, koji su na odmor otišli sa prednošću 3:1.

Sais je u 19. minutu izjednačio, Burn potom postigao autogol u 34. minutu, a isti igrač je srušio Adama Traorea u finišu prvog dela i skrivio penal. Neves je pogodio za 3:1.

Novi penal, ali za Brajton, na početku drugog dela, a Mopej je precizan, da bi u 70. minutu Dank na ubačaj Trosarda postavio konačnih 3:3.

Brajton ima 14 bodova i prvi je iznad opasne zone, a Vulverhempton je 12. sa 22 boda.

U još jednom meču 17. kola engleske Premijer lige Kristal Palas je bio bolji od Šefilda sa 2:0.