* Filip Kostić postigao je dva gola i upisao jednu asistenciju u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope

* Mijat Gaćinović je postigao jedan gol

* Ajntraht je pobedio ekipu Vaduza u gostima sa 5 na prema 0

Srđan Plavšić asistirao! Sparta povela pa upropastila sve za 5 minuta! (VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/ S.I. DATUM I VREME: 08.08.2019. 20:40 Golčina nekadašnjeg zvezdinog igrača. kanga, Foto: M. Metlaš * Gelor Kanga i Srđan Plavšić su svojevremeno bili deo crveno-belog tabora * Fudbaleri Sparte iz Praga remizirali su sa Trabzonsporom 2:2 * Revanš se igra za nedelju dana u Turskoj Fudbaleri Sparte iz Praga remizirali su sa Trabzonsporom 2:2, u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope.

Filip Kostić, fudbaler Ajntrahta iz Frankfurta, postigao je dva fenomenalna gola u meču protiv Vaduza, u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Srpski krilni napadač u 11. minutu doveo je Ajntraht u vođstvo. Dobio je loptu na nekih trideset metara od gola i snažnim udarcem savladao je golmana.

Nije bilo potrebno mnogo Kostiću da postigne i drugi gol. Filip je odlično prošao na levoj strani i lukavim udarcem je povisio na 2:0.

Fenomenalnu partiju Kostić je nastavio u drugom poluvremenu. U 54. minutu "u trepavicu" je pogodio Pasijensiju, 4:0.

Frankfurt je nemilosrdan u Lihtenštajn. U 63. minutu u listu strelaca upisao se i Mijat Gaćinović. Njegov gol, koji je bio za 5:0.