Napredak - Crvna zvezda
FK Crvena zvezda

Napredak - Crvna zvezda, Foto: FK Crvena zvezda

Prava drama je viđena u Kruševcu. Zvezda je propustila neke kolosalne šanse, pa je pobednik odlučen u poslednjim sekundama meča.

Naime, Ben je promašio penal u 77. minutu, a pre njega su Pavkov i Petrović pogađali okvir gola.

Taman kad se učinilo da je sve rešeno, gostima je dosuđen slobodan udarac sa nekih 20-ak metara od gola.

Marin je preuzeo odgovornost, namestio loptu i sjajnim udarcem najzad matirao izuzetnog golmana Miloševića.

Marin u poslednjoj sekundi doneo pobedu crveno-belima! (VIDEO)

FK Crvena zvezda je savladala u gostima ekipu Napretka iz Kruševca sa 1:0. u okviru 11. kola Superlige Srbije. FK Crvena zvezda, Foto: ALO Foto: Vladimir Marković Crveno-beli su do pobede došli posle velike drame u Kruševcu. Naime, Ben je promašio penal u 77. minutu, a pre njega su Pavkov i Petrović pogađali okvir gola.

Nastupilo je veliko slavlje crveno-belih jer više nije bilo vremena da se igra nastavi.

Srećko Lisinac za Alo govori o dočeku i teškom turniru koji predstoji u januaru!