Fiorentina
EPA Matteo Bazzi
Fiorentina

Fiorentina, Foto: EPA Matteo Bazzi

Tim iz Firence stigao je do vođstva u 14. minutu pogotkom Pulgara sa bele tačke, a minimalno vođstvo ostalo je na snazi do 66. minuta kad je Kastroviči udvostručio prednost.

Rad pao u Topoli, Vojvodina bolja od Mladosti

AUTOR: Tanjug, Alo.rs/ I. Dž. DATUM I VREME: 29.09.2019. 21:56 - 29.09.2019. 23:01 Fudbaleri TSC-a pobedili su večeras ekipu Rada sa 2:0 (1:0) na svom terenu u meču 10. kola Superlige, dok je Vojvodina u gostima savladala Mladost iz Lučana 2:1 (1:1). Foto: Alo Marko Metlas Golove za TSC postigao je Vladimir Silađi u 2.

Posao gostima znatno je olakšao Musakio koji je u 55. minutu zbog veoma neopreznog starta zaradio isključenje. Priliku da razreši sve dileme po pitanju pobednika imao je u 70. minutu Kijeza, ali je mladi napadač bio neprecizan sa bele tačke.

Talentovani fudbaler iskupio se za promašaj osam minuta kasnije asistencijom za Riberija, a počasni pogodak za domaćina postigao je Leao u 80. minutu.

Napoli – Breša 2:1 (2:0)

(Mertens 13, Manolas 45+4 - Baloteli 67)

Lacio – Đenoa 4:0 (2:0)

(Milinković-Savić 7, Radu 40, Kaisedo 59, Imobile 78)

Leće – Roma 0:1 (0:0)