Radnički, Foto: fk radnicki niš/ facebook

* Vojvodina je maksimalna posle tri kola

* Utakmica Voždovac - Crvena zvezda je odložena

* Titulu brani Crvena zvezda

Fudbaleri Radničkog savladali su Javor u trećem kolu Linglong Superlige Srbije rezultatom 2:1, posle preokreta pošto su gubili već od 17. minuta.

Strelac gola za Javor bio je Sević, ali radost gostiju nije dugo trajala – Nišlije su već na poluvremenu imale prednost zahvaljujući dva penala.

Strelac oba pogotka sa bele tačke bio je Mihajlović, u 27. odnosno u prvom minutu nadoknade.

Do pobede je u istom terminu došla i Vojvodina, koja je "demolirala" Rad sa 5:0 u Novom Sadu.

Gosti sa Banjice su već na poluvremenu imali tri gola zaostatka, a na listu strelaca upisali su se Matić, Đuričin i Okeuhie.

Rad se držao sve do poslednjih 15ak minuta, kada je sa dva gola pobedu svoje ekipe overio Nešković, oba puta na asistenciju Bojića.

Fudbaleri Inđije pobedili su na svom terenu Napredak sa 1:0, u utakmici trećeg kola Linglong Super lige Srbije.

Jedini gol na ovom susretu postigao je Branislav Tomić u 53. minutu.