Pjontek
EPA-EFE/MATTEO BAZZI
Pjontek

Pjontek, Foto: EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Fudbaleri Milana ostvarili su pobedu u 37. kolu italijanske Serije A na San Siru gde su savladali Frosinone sa 2:0.

IMAMO ŠAMPIONA Efes nije izdržao, CSKA ponovo na krovu Evrolige! (FOTO)

IZVUKLI SU BOD! Dmitrović nemoćan protiv magičnog Mesija, Real poražen u Madridu za kraj! (FOTO + VIDEO)

POPRILIČNO SE IZNERVIRAO! Isfrustirani Novak razvalio reket na oduševljenje publike, nakon izgubljenog gema! (VIDEO)

Milan je stigao do vođstva u 57. minutu kada se Kšištof Pjontek odlično snašao ispred gola gostiju.

Samo devet minuta kasnije su duplirali prednost, prelepim slobodnim udarcem Susoa.

Dibala

AP Photo/Antonio Calanni

Dibala, Foto: AP Photo/Antonio Calanni

Fudbaleri Juventusa su na domaćem terenu remizirali sa Atalantom rezultatom 1:1

"Boginja" je povela u 39. minutu golom Josipa Iličića.

U drugom poluvremenu Juventus se trgnuo ali je sve do 80. minuta jurio rezultat. Rezervista Mario Mandžukić se odlično snašao u 80. minutu i spasio svoj tim poraza na veliku žalost tima iz Bergama.

Napoli - Fabio Ruiz

Cesare Abbate/ANSA via AP

Napoli - Fabio Ruiz, Foto: Cesare Abbate/ANSA via AP

Fudbaleri Napolija deklasirali su Inter sa 4:1 u utakmici koja je bila veoma bitna za "neroazure" zbog borbe u Ligi šampiona!

Domaćin je poveo u 16. minutu kada je Pjotr Zjelinski fantastičnim udarcem sa distance savladao nemoćnog Handanovića.

Prednost Napolija duplirao je Dris Mertens u 61. minutu!

Onda je usledio nastup Fabijana Ruiza koji je prvo dao gol nakon deset minuta od drugog pogotka.

Da bi u 79. minutu meča otklonio sve dileme oko pobednika.

Ikardi je iz penala postigao počasni pogodak za goste!

Situacija se zakomplikovala pred poslednje kolo Serije A, pošto Inter i Atalanta imaju po 66 poena, a prati ih Milan sa 65 osvojenih bodova!

ITALIJA 1 - 37. KOLO: