Borba za Ligu šampiona se nastavlja! (FOTO + VIDEO)

alo.rs/M.D. | sport 2019-05-19 22:59:49 2019-05-19 22:59:49

Pretposlednje kolo Superlige Srbije!

EPA-EFE/MATTEO BAZZI

Fudbaleri Milana ostvarili su pobedu u 37. kolu italijanske Serije A na San Siru gde su savladali Frosinone sa 2:0.

Milan je stigao do vođstva u 57. minutu kada se Kšištof Pjontek odlično snašao ispred gola gostiju.

Samo devet minuta kasnije su duplirali prednost, prelepim slobodnim udarcem Susoa.

Fudbaleri Juventusa su na domaćem terenu remizirali sa Atalantom rezultatom 1:1

"Boginja" je povela u 39. minutu golom Josipa Iličića.

U drugom poluvremenu Juventus se trgnuo ali je sve do 80. minuta jurio rezultat. Rezervista Mario Mandžukić se odlično snašao u 80. minutu i spasio svoj tim poraza na veliku žalost tima iz Bergama.

Fudbaleri Napolija deklasirali su Inter sa 4:1 u utakmici koja je bila veoma bitna za "neroazure" zbog borbe u Ligi šampiona!

Domaćin je poveo u 16. minutu kada je Pjotr Zjelinski fantastičnim udarcem sa distance savladao nemoćnog Handanovića.

Prednost Napolija duplirao je Dris Mertens u 61. minutu!

Onda je usledio nastup Fabijana Ruiza koji je prvo dao gol nakon deset minuta od drugog pogotka.

Da bi u 79. minutu meča otklonio sve dileme oko pobednika.