AP Alberto Saiz
Barselona - Inter

AP Emilio Morenatti

Barselona - Inter, Foto: AP Emilio Morenatti

Fudbaleri Barselone pobedili su posle preokreta Inter rezultatom 2:1 u derbiju večerašnjeg programa u Ligi šampiona. Argentinac Lautaro Martines već u trećem minutu doneo je prednost gostima iz Milana, a domaći tim stigao je do pobede u drugom poluvremenu golovima Luis Suaresa u 58. i 85. minutu susreta.

Italijani u akciji sprečavanja nameštanja utakmica - Umešani i Srbi!

AUTOR: Arenasport, Alo.rs DATUM I VREME: 02.10.2019. 18:37 - 02.10.2019. 18:44 Glavni italijanski tužilac Nacionalne direkcije za Borbu protiv mafije i terorizma Federiko Kafiero de Raho izjavio je danas u Beogradu da Italija i Srbija imaju saradnju kroz jedinstvenu radnu grupu preko koje se bore protiv korupcije.

Sjajan meč je viđen u Valensiji gde je reprezentativac Srbije Dušan Tadić režirao pobedu Ajaksa u gostima, a značajne trijumfe su zabeležili Čelsi na gostovanju Lilu, Lion u Lajpcigu i Zenit protiv Benfike, dok je goleada viđena u Liverpulu gde je domaćin savladao Salcburg sa 4:3.

Barselona - Inter 2:1