Youtube printscreen
Atletiko Madrid

(AP Photo/Pavel Golovkin)

Atletiko Madrid, Foto: (AP Photo/Pavel Golovkin)

Atletiko Madridu neefikasnost predstavlja ogroman problem. Uzalud je Ćolo Simeone krenuo u utakmicu na gostovanju Valjadolidu sa tri napadača, golova nije bilo.

Čak je domaćin bio bliži pogotku, ali je Sandro Ramires promašio penal u 36. minutu.

Atletiko je bio bez šansi u prvom, u drugom je stvorio nekoliko, ali Morata, Korea i drugovi nisu bili efikasni, pa su nakon gradskog derbija sa Realom, u drugoj uzastopnoj ligaškoj utakmici "kolćonerosi" završili utakmicu bez golova.

A Majorka je bila boja od Espanjola u podnevnom terminu 2:0. Hrvat Ante Budimir je bio strelac u 37. a Salva Sevilja u 73. minutu.

Marin u poslednjoj sekundi doneo pobedu crveno-belima! (VIDEO)

FK Crvena zvezda je savladala u gostima ekipu Napretka iz Kruševca sa 1:0. u okviru 11. kola Superlige Srbije. FK Crvena zvezda, Foto: ALO Foto: Vladimir Marković Crveno-beli su do pobede došli posle velike drame u Kruševcu. Naime, Ben je promašio penal u 77. minutu, a pre njega su Pavkov i Petrović pogađali okvir gola.

Selta je u Vigu dobila Atletik 1:0, zahvaljujući klasi asistenta Santija Mine, a pogotovo lidera ekipe Jaga Aspasa u 74. minutu.

Real Sosijedad poražen je na svom terenu od Hetafea 2:1. Heroj gostiju bio je srpski reprezentativac Nemanja Maksimović koji je svojim pogotkom u 89. minutu doneo pobedu Hetafeu. U derbiju kola Barselona je lako i ubedljivo pobedila Sevilju 4:0, a golove su postigli Suares, Vidal, Dembele i Mesi.