PENALI:

Golman Kepa u zagrljaju sa Azarom

Golman Kepa u zagrljaju sa Azarom, Foto: Tanjug/AP, Alastair Grant

KRAJ I DRUGOG PRODUŽETKA! Triler maraton u Londonu završiće se jedanaestercima!

116' Trap je imao loptu u rukama, Aspilikueta je bio pored njega i ramenom je ubacio u gol. Učinilo se da će arbitar priznati gol, ali ga je ipak poništio!

115' Zapakosta snažno, Kepa šalje loptu u korner. Čelsi je opasniji, Ajntraht preko Kostića vreba šansu iz kontri

106' Počeo drugi produžetak

105' Sad De Guzman šutira, a Zapakosta. kao Luis malopre skida loptu maltene sa gol linije

100' Haleeeer i kada su svi već videli loptu u mreži Čelsiju, stvorio se Luis i sa gol linije ispucao loptu!

97' Brza kontra Čelsija, Azar-Iguain iz prve, odbrana Ajntrahta otklanja opasnost

95' Krenuo je Čelsi agresivnije, šansa za Aspilikuetu

91' Počeo prvi produžetak

KRAJ! REZULTAT KAO U FRANKFURTU 1:1. ČEKAMO PRODUŽETKE!

87' Udarac Žirua, Kepa brani

85' Odlična šansa za Ajntraht, slobodan udarac, šutira De Guzman, ali pogađa živi zid!

83' Neoprezan start Aspilikuete nad Gaćinovićem i žuti karton.

76' Snažan šut Zapakoste, Trap je slabo intervenisao, ali na sreću Ajntrahta sve se dobro završilo.

Mijat Gaćinović, volej, Čelsi - Ajntraht

Mijat Gaćinović, volej, Čelsi - Ajntraht, Foto: Tanjug/AP, Alastair Grant

59' Kakva bomba Mijata Gaćinovića! Kepa je izboksovao!

57' Opasan napad Čelsija. Sjajno dodavanje Luisa, Bilijan šutira iskosa, golman Trap brani!

49' GOOOOOOL 1:1 Luka Jović. Grudima je Jović spustio loptu Gaćinoviću, ovaj mu vratio, a srpska haubica jrutinski u svom stilu trese mrežu.

46' Počelo drugo poluvreme

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

40' Slab je Ajntraht u prvom poluvremenu. Čelsi plete mrežu oko gola nemačkog tima i blizu je drugom pogotku.

28' GOOOOOOL! 1:0 Loše je reagovala odbrane Ajntrahta. Azar je pronašao Loftus-Čika, koji se namestio, šutirao i zatresao mrežu Ajntrahta!

Čelsi - Ajntraht, polufinale Lige Evrope

Čelsi - Ajntraht, polufinale Lige Evrope, Foto: Tanjug/AP, Alastair Grant

25' Nova velika šansa za Čelsi, šutirao je Luis, a Hasebe izbio loptu sa gol linije!

23' Palmijeri do Žirua, koji iskosa pogađa golmana Trapa

21' Polovina prvog dela igre, tempo je malo opao...

14' Da Kosta je sjajno šutirao, kakav volej pod prečku, a Kepa je vrhunski reagovao i izbio loptu u korner

11' Odličan napad Čelsija, posle centaršuta Vilijana, Žiru je malo zahvatio loptu, a Loftus-Čik joj je posle toga bio najbliži, ali je srušen sa leđa, a sudija Hacegan ništa nije pokazao. Sumnjiva situacija.

9' Azar nije dobro prihvatio loptu iz dubine, ostao je sam, napad koji je obećavao, ali ništa od toga.

3' Sjajan skok Luke Jovića posle kornera i prva šansa na meču za Ajntraht.

1' Utakmica je počela

Igrači su na terenu, uskoro se očekuje početak meča

SASTAVI:

Čelsi - Ajntraht (1-1)

stadion: Stamford Bridž
sudija: Ovidiju Hacegan

Dobrodošli na tekstualni prenos utakmice Čelsi - Ajntraht na portalu ALO!

I takmičenje u Ligi Evrope ulazi u završnu fazu, a posle dve sjajne utakmice u Ligi šampiona, danas od 21 sat ćemo saznati i finaliste drugog po redu najelitnijeg takmičenja u Evropi!

U revanš mečevima se sastaju Čelsi - Ajntraht i Valensija - Arsenal

Ajntraht je ispisao jednu od najlepših fudbalskih bajki u ovoj sezoni a završnicu ovog evropskog takmičenja će napasti sa srpskim igračima,  predvođenim Lukom Jovićem, Mijatom Gaćinovićem i Filipom Kostićem.

Čelsi na drugoj strani u 16 utakmica Lige Evrope ne zna za poraz a fudbaleri gostujućeg tima će morati da jure gol u Londonu pošto je prva utakmica završena 1:1 u Frankfurtu!

Drugi engleski predstavnik Arsenal je odigrao odličan meč na domaćem terenu i sa rezultatom 3:1 je otišao u Španiju. Valensija će morati da napadne od samog starta jer zaostaju dva gola, a u slučaju da ih postignu rezultat 3:3 ih vodi dalje zbog gola u gostima!