FK Aston Vila

Fudbaleri Aston Vile pobedila je ekipu Brajtona rezultatom 6:1 (3:0) u utakmici 7. kola Premijer lige.

ODUVAN EVERTON Aston Vila pojela "karamele"

Oli Votkins je započeo goleadu postigavši gol u 14. minutu nakon sjajne asistencije Keša.

Isti igrač je duplirao prednost u 21. minutu, da bi samo pet minuta kasnije Estupinjan svojim auto golom postavio konačan rezultat prvog poluvremena.

Već na startu drugog poluvremena, "galebovi" su smanjili golom Fatija u 50. minutu nakon asistencije Žoaa Pedra.

Ipak, Aston Vila je nastavila sa sjajnom igrom.

Votkins je postigao het-trik u 65. minutu nakon asistencije Mek Gina.

U finišu utakmice, viđena su još dva gola. Mrežu su zatresli Remzi u 85. i Daglas Luiz u sedmom minutu nadoknade.

Aston Vila nakon ovog kola ima 15 osvojenih bodova, a isto toliko ima i Brajton.

@alo_portal EKSKLUZIVNO ZA ALO! Nole: Volim košarku, ali bolje da se držim reketa! Šampion u društvu šampiona. Novak Đoković ekskluzivno za Alo! sa veličanstvenog dočeka u Beogradu, govori s puno strasti 🎥| D. J. Bužić #alo #alodnevnenovine #novakdjokovic ♬ original sound - Alo_portal