Fudbaleri Liverpula

Fudbaleri Liverpula bez većih problema savladali su Aston Vilu sa 3:0 (2:0) u utakmici 4. kola Premijer lige i tako osvojili deseti bod od starta sezone.

Popularni "Redsi" su u dosadašnje četiri utakmice ostvarili tri pobede i remi i nalaze se u vrhu tabele. Trijumf u današnjem susretu protiv gostiju iz Birmingema doneli su im Dominik Soboslaj i Muhamed Salah, a drugi gol na meču bio je autogol defanzivca Vile Metija Keša.

AP Photo/Jon Super

Mađarski fudbaler Soboslaj doneo je prednost Liverpulu već u 3. minutu, da bi u 22. Keš nespretnom reakcijom omogućio Liverpulu da ima komfornije vođstvo. Konačan rezultat postavio je Salah početkom drugog poluvremena.

Pre tog meča, jako zanimljiv okršaj imali su Kristal palas i Vulverhempton. Slavio je domaći tim sa 3:2. Derbi dana igra se u Londonu, gde Arsenal dočekuje Mančester junajted.