FK Braga

Fudbaleri Brage pobedili su Panatinaikos u prvoj utakmici plej ofa za Ligu šampiona rezultatom 2:1 (0:0).

Portugalski tim je poveo golom Abela Ruiza u 51. minutu preciznim udarcem sa dvadesetak metara.

Veliku priliku je propustio Šporar koji sa sedam metara nije uspeo da ubaci loptu u praznu mrežu.

Na 2:0 povisio je Đalo u 73. minutu iskoristivši veliku grešku u odbrani grčkog tima.

Gol nade za revanš za Panatinaikos postigao je Daniel Mansini nakon asistencije Joanidisa u petom minutu nadoknade.

BRAGA RUTINSKI STIGLA DO POBEDE Hrabri TSC nije izdržao (VIDEO)

Filip Đuričić je teren napustio u 65. minutu, dok je Filip Mladenović meč proveo na klupi.

FK Braga

EPA

Galatasaraj je pobedio Molde na gostovanju u Norveškoj rezultatom 3:2 (2:1).

Norveški tim je poveo golom Elingsena u 8. minutu. Izjednačio je Oliveira u 25. minutu, a rezultat je preokrenuo Ikardi u 29. minutu.

Haugen je u 56. minutu doneo Moldeu izjednačenje, da bi pobedu Galatasaraju doneo Norvežanin Fredrik Midtsjo.

U Izraelu, Makabi Haifa i Jang Bojs odigrali su utakmicu bez golova.