FK Liverpul

Fudbaleri Liverpula pobedili su na "Enfildu" ekipu Bornmuta rezultatom 3:1 (2:1).

Gosti su na opšte iznenađenje svih poveli već u 3. minutu preko Semenja.

"Redsi" su izjednačili preko Luisa Dijasa u 28. minutu koji je postigao efektan pogodak.

U 36. minutu dosuđen je penal za Liverpul. Odgovornost je preuzeo Mohamed Salah kome je golman Neto uspeo da odbrani, ali je na odbijenu loptu Egipćanin uspeo da zatrese mrežu.

FK Liverpul

EPA

Nevolja za Liverpul dogodila se u 58. minutu kada je nakon neopreznog starta isključen Mekalister.

Konačan rezultat je postavio Diogo Žota u 62. minutu meča kada je sjajno odreagovao na odbijenu loptu.

BEZ POBEDNIKA U DERBIJU Liverpul ostao bez pobede u Londonu, Čelsi sačuvao "Stamford"

IGRA BOGATIH Američki desant na Ostrvo

Klop prasnuo u smeh kad su mu rekli da Mbape dolazi u Liverpul

U meču na "Molinou" Brajton je bio ubedljiv protiv Vulverhemptona, a rezultat je bio 4:1 (0:1) za "galebove".

Strelci golova za goste bili su Mitoma u 15. minutu, Estupinjan u 46. i Marč u 51. odnosno 55. minutu.

Jedini gol za "vukove" postigao je Hvang u 61. minutu.

Crveni karton za domaću ekipu dobio je Mateus Nunjes koji je drugi žuti karton dobio u 95. minutu.

U poslednjoj utakmici u terminu od 16 časova, Brentford je kao gost slavio protiv Fulama rezultatom 3:0 (1:0).

Strelci golova za Brentford bili su Visa u 44. i Mbumo u 66. iz penala, odnosno 92. minutu.

U ekipi Fulama, crveni karton je dobio Rim koji je načinio penal i tako dobio drugi žuti karton.

Saša Lukić je za "kotidžerse" odigrao celu utakmicu.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.