DA SU OVAKO IGRALI CELE SEZONE, GDE BI IM BIO KRAJ Ludnica u Lesteru, Everton preživeo totalnu katastrofu, ali su oba tima još uvek pred ispadanjem

Fudbaleri Lestera i Evertona odigrali su meč bez pobednika (2:2) u 34. kolu Premijer lige.

Ovaj rezultat ne ide u korist nijednom od dva tima, ali su "karamele" u mnogo goroj situaciji jer su ostali pretposlednji na tabeli.

Po njih je moglo da bude mnogo gore da je Džejms Madison pogodio iz penala u nadoknadi prvog poluvremena, ali je Džordan Pikford sačuvao svoj tim.

Kalvert Lujin je u 15. doneo prednost gostima, ali je preokret stigao u svega 11 minuta. Prvo je Sojunču izjednačio u 22. da bi u 33. Vardi pogodio za 2:1.

Konačan rezultat postavio je Ivobi u 54. minutu.

Lester je dva mesta iznad opasne zone sa 30 bodova, dok Everton sa 29 ostaje na 19. poziciji.