SRBIN REŠETA PO ENGLESKOJ Igrao u Čukaričkom, prešao u Mančester siti, a sada je konačno pronašao pravu formu

Mladi reprezentativac Srbije, Slobodan Tedić koji se trenutno nalazi na pozajmici Mančester sitija u Barnsliju, nastavio je da prikazuje odlične partije ovog vikenda u engleskoj Ligi jedan, što je treći rang takmičenja.

U pobedi Barnslija protiv Oksford junajteda (2:0), on je bio strelac oba gola za domaćina, što je pomoglo da se zadrže na sjajnom četvrtom mestu i da obezbede plasman u plej-of.

Mala je verovatnoća da će u završnici dograbiti i direktan plasman u Čempionšip, odakle su ispali prošle sezone, ali Srbin će im biti veliki adut u razigravanju. Još nije poznato samo sa kim će Tedić i drugari igrati.

On je danas postigao po gol u oba poluvremena. Prvo je načeo Oksford u prvom minutu nadoknade, a onda im je zadao konačan udarac u 51. minutu, što je bio i konačan rezultat meča.