"REDSI" SU PENICILIN ZA "SVRAKE" Njukasl nije izgubio skoro 6 meseci, a onda im je u goste došao Liverpul...

Fudbaleri Liverpula pobedili su večeras na gostovanju Njukasl sa 2:0, u utakmici 24. kola Premijer lige.

Liverpul je poveo u 10. minutu golom Darvina Nunjesa, nakon odlične asistencije Trenta Aleksandera-Arnolda.

Sedam minuta kasnije drugi gol na meču postigao je Kodi Gakpo, posle dodavanja Mohameda Salaha.

Owen Humphreys/PA via AP

U 22. minutu crveni karton je dobio golman Njukasla Nik Poup, nakon što je igrao rukom van kaznenog prostora.

Trener Njukasla Edi Hau se odlučio da na klupu pošalje Eliota Andersona, a na gol je stao Martin Dubravka.

Njukasl je upisao drugi poraz i ostaje na četvrtom mestu sa 41 bodom, dok je Liverpul posle desete pobede na osmom mestu sa 35 bodova.

Naredni meč Njukasl igra na gostovanju protiv Mančester sitija, a Liverpul gostuje Kristal Palasu.