NIJE POMOGAO NI MITROVIĆ Fulam će morati na popravni protiv drugoligaša, čak pet mečeva idu u reprizu

Fudbaleri Fulama i Sanderlenda odigrali su 1:1 u meču šesnaestine finala FA Kupa pa će morati da odigraju revanš, ovog puta na "Stadionu svetlosti".

Gosti su vodili od šestog minuta golom Klarka, dok je Fulam do izjednačenja stigao preko Kirnija u 61. Aleksandar Mitrović igrao je od 64. minuta, ali bez učinka.

Samo dvameča u terminu od 16 časova neće morati da se ponavljaju. Bristol je sa 3:0 savladao Vest Bromvič Albion, Sautempton je sa 2:1 bio bolji od Blekpula.

Čak pet utakmica moraće da se igra ponovo nakon što su završeni nerešenim rezultatom, a to su Blekburn - Birmingem (2:2), Ispvič - Barnli (0:0), Luton - Grimzbi (2:2), Šefild Vendzdej - Flitvud (1:1) i pomenuti okršaj Mitrovićeve ekipe.