TRIJUMF NA NOU KAMPU Pedri strelac za minimalac Barselone protiv Hetafea

Pred skoro 80.000 ljudi na stadionu Kamp Nou, jedini gol postigao je Pedri u 35. minutu.

Barselona je u poslednjih osam utakmica u Primeri bez poraza, a posle 14. pobede ima 44 boda na prvom mestu na tabeli. Drugoplasirani Real Madrid ima 38 bodova, ali i utakmicu manje, pošto večeras igra protiv Atletika iz Bilbaa.

Hetafe je pretrpeo treći uzastopni poraz, ukupno deveti u ligi i zauzima 16. mesto na tabeli sa 17 bodova.

CEO SVET U ŠOKU ZBOG RONALDA Katastrofalna partija Portugalca na debiju u Arabiji

Ranije u toku dana, fudbaleri Elčea odigrali su na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Osasune, u utakmici 18. kola španskog prvenstva.

Osasuna je povela u 20. minutu golom koji je postigao Ezekelj Avila, a bod domaćoj ekipi obezbedio je Hose Anhel Karmona pogotkom u 67. minutu.