ZNATE LI ŠTA JE FUDBAL? To vam je ono kad je u 90. minutu 2:2, a onda se meč završi 4:4 (FOTO)

Fudbaleri Čarltona i Ispviča odigrali su neverovatan meč u 17. kolu Engleske Lige 1, trećeg ranga takmičenja. Utakmica je na kraju završena sa nestvarnih 4:4 i pored toga što je u 90. minutu rezultat bio 2:2.

Gosti iz Londona vodili su sa 0:2 do 63. minua golovima Edmundsona i Džon-Džulsa, ali su onda Rak-Saki i Morgan uspeli da poravnaju i donesu izjednačenje Čarltonu.

Sve do 91. minuta bilo je 2:2 i delovalo je da će uslediti podela bodova. Međutim, prvo Ladapo u prvom minutu nadoknade, a onda i Morsi u 90+4 donose gostima velikih 2:4 i gotovo izvesna tri boda.

Međutim, crveno-crno se nisu predali, pa je Terel u 90+6 smanjio, a Dobson u 90+9. postavio konačan rezultat i okončao gotovo izvesno najluđi meč ovog vikenda.